1500mAh
Oxva Xlim Pro 3 Pod Kit Black Carbon
£24.99| Manufacturer | OXVA |
|---|---|
| Hardware Brand | Xlim Pro 3 |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Leakproof |
| Min Wattage | 5W |
| Max Wattage | 30W |
| Hardware Type | Pod Kit |
| Vape Kit Type | Starter Kit |
| 1500mAh | |
| Colour | Black Carbon |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Type | Integrated |
Oxva Xlim Pro 3 Pod Kit Black Leather
£24.99| Manufacturer | OXVA |
|---|---|
| Hardware Brand | Xlim Pro 3 |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Leakproof |
| Min Wattage | 5W |
| Max Wattage | 30W |
| Hardware Type | Pod Kit |
| Vape Kit Type | Starter Kit |
| 1500mAh | |
| Colour | Black Leather |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Type | Integrated |
Oxva Xlim Pro 3 Pod Kit Brown Leather
£24.99| Manufacturer | OXVA |
|---|---|
| Hardware Brand | Xlim Pro 3 |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Leakproof |
| Min Wattage | 5W |
| Max Wattage | 30W |
| Hardware Type | Pod Kit |
| Vape Kit Type | Starter Kit |
| 1500mAh | |
| Colour | Brown Leather |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Type | Integrated |
Oxva Xlim Pro 3 Pod Kit Pink Silk
£24.99| Manufacturer | OXVA |
|---|---|
| Hardware Brand | Xlim Pro 3 |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Leakproof |
| Min Wattage | 5W |
| Max Wattage | 30W |
| Hardware Type | Pod Kit |
| Vape Kit Type | Starter Kit |
| 1500mAh | |
| Colour | Pink Silk |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Type | Integrated |
Oxva Xlim Pro 3 Pod Kit Pro Carbon
£24.99| Manufacturer | OXVA |
|---|---|
| Hardware Brand | Xlim Pro 3 |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Leakproof |
| Min Wattage | 5W |
| Max Wattage | 30W |
| Hardware Type | Pod Kit |
| Vape Kit Type | Starter Kit |
| 1500mAh | |
| Colour | Carbon |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Type | Integrated |
Oxva Xlim Pro 3 Pod Kit Race Red
£24.99| Manufacturer | OXVA |
|---|---|
| Hardware Brand | Xlim Pro 3 |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Leakproof |
| Min Wattage | 5W |
| Max Wattage | 30W |
| Hardware Type | Pod Kit |
| Vape Kit Type | Starter Kit |
| 1500mAh | |
| Colour | Race Red |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Type | Integrated |
Oxva Xlim Pro 3 Pod Kit Sky Blue
£24.99| Manufacturer | OXVA |
|---|---|
| Hardware Brand | Xlim Pro 3 |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Leakproof |
| Min Wattage | 5W |
| Max Wattage | 30W |
| Hardware Type | Pod Kit |
| Vape Kit Type | Starter Kit |
| 1500mAh | |
| Colour | Sky Blue |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Type | Integrated |
Oxva Xlim Pro 3 Pod Kit Titanium Silk
£24.99| Manufacturer | OXVA |
|---|---|
| Hardware Brand | Xlim Pro 3 |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Leakproof |
| Min Wattage | 5W |
| Max Wattage | 30W |
| Hardware Type | Pod Kit |
| Vape Kit Type | Starter Kit |
| 1500mAh | |
| Colour | Titanium Silk |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Type | Integrated |
Vaporesso Luxe X Pro Kit Gunmetal Lime
£29.99| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2.3 × 3.2 × 9.9 cm |
| Manufacturer | Vaporesso |
| Hardware Brand | Luxe X Pro |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL, MTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| 1500mAh | |
| Battery Type | Integrated |
| Charging Type | USB Type-C |
| Pod Coil Type | Mesh |
| Max Wattage | 40W |
| Min Wattage | 5W |
| Coil Resistance | 0.4ohm, 0.6ohm |
| Height | 9.9 |
| Weight | 0.1 |
| length | 2.3 |
| Width | 3.2 |
| Hardware Type | Kit |
| Vape Kit Type | Advanced Kit, Vape Pod Kit |
| Colour | Gunmetal Lime |