Beige White
Smok Nord 5 80W Kit Beige White
Original price was: £25.99.£16.99Current price is: £16.99.| Weight | 0.107 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2.5 × 3.4 × 11 cm |
| Manufacturer | Smok |
| Hardware Brand | Nord 5 |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL, MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Side Filling |
| 2000mAh | |
| Battery Type | Integrated |
| Charging Type | USB Type-C |
| Pod Coil Type | Mesh |
| Max Wattage | 80W |
| Min Wattage | 5W |
| Coil Resistance | 0.15ohm, 0.23ohm |
| Height | 11 |
| Weight | 0.107 |
| length | 2.5 |
| Width | 3.4 |
| Hardware Type | Kit |
| Vape Kit Type | Vape Pod Kit |
| Colour | Beige White |