Black Leather
Oxva Xlim Pro 3 Pod Kit Black Leather
£24.99| Manufacturer | OXVA |
|---|---|
| Hardware Brand | Xlim Pro 3 |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Leakproof |
| Min Wattage | 5W |
| Max Wattage | 30W |
| Hardware Type | Pod Kit |
| Vape Kit Type | Starter Kit |
| 1500mAh | |
| Colour | Black Leather |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Type | Integrated |