Showing all 2 results
| Manufacturer | OXVA |
|---|---|
| Hardware Brand | NeXlim GO |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Leakproof |
| Min Wattage | 5W |
| Max Wattage | 40W |
| Hardware Type | Pod Kit |
| Vape Kit Type | Pod Kit, Starter Kit |
| 1800mAh | |
| Colour | Black Warrior |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Type | Integrated |
| Manufacturer | OXVA |
|---|---|
| Hardware Brand | OXVA Nexlim |
| Coil Type | Dual Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Features | Leakproof, Side Airflow |
| Min Wattage | 5W |
| Max Wattage | 40W |
| Hardware Type | Pod Kit |
| Vape Kit Type | Starter Kit |
| 1500mAh | |
| Colour | Black Warrior |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Type | Integrated |
No account yet?
Create an AccountIn order to access our website, we ask that you confirm you are at least 18 years old. Your compliance ensures a safe and appropriate browsing experience. Thank you for your understanding and cooperation.
Your access is restricted because you have stated you are not of the correct age to view our products or services.