Gunmetal & Forest Green
Voopoo Drag 4 Mod Gunmetal & Forest Green
Original price was: £42.99.£32.99Current price is: £32.99.| Weight | 0.124 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2.54 × 5.24 × 8.9 cm |
| Manufacturer | Voopoo |
| Hardware Brand | Drag 4 |
| Battery Type | External |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Size | Dual 18650 |
| Max Wattage | 177W |
| Min Wattage | 5W |
| Mod Features | Display Screen, Temperature Control, Variable Wattage |
| Coil Resistance | 0.15ohm, 0.2ohm |
| Height | 8.9 |
| Weight | 0.124 |
| length | 2.54 |
| Width | 5.24 |
| Hardware Type | Mod |
| Vape Kit Type | Mod |
| Colour | Gunmetal & Forest Green |