Mirror Rainbow
Ijoy Captain 18650 Mod Mirror Rainbow
£29.99| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3.2 × 4.8 × 8.9 cm |
| Manufacturer | Ijoy |
| Hardware Brand | Captain 18650 |
| Battery Type | External |
| Charging Type | Micro-USB |
| Battery Size | Dual 18650 |
| Max Wattage | 225W |
| Min Wattage | 5W |
| Mod Features | Vertical OLED Display |
| Height | 8.9 |
| Weight | 0.2 |
| length | 3.2 |
| Width | 4.8 |
| Hardware Type | Mod |
| Vape Kit Type | Mod |
| Colour | Mirror Rainbow |