Showing 21–27 of 27 results
Five OFive O 3
Gangsta GrannyGangsta Granny 1
Get DesertGet Desert 1
Get FrozenGet Frozen 1
Sub OhmSub Ohm 1
UJUJ 11
UJ DIYUJ DIY 2
Ultimate E-LiquidUltimate E-Liquid 1
Ultimate PuffUltimate Puff 2
Ultimate Puff CustardUltimate Puff Custard 1
Ultimate Puff Custard SaltsUltimate Puff Custard Salts 2
Ultimate Puff ShakesUltimate Puff Shakes 1| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| 100ml Shortfill | |
| Brand | Ultimate E-Liquid |
| Parent Brand | Ultimate E-Liquid |
| Nicotine | 0mg |
| Flavour NoteThe various flavour notes that are inside this E-liquid | Blackberry, Pastry, Sugar |
| VG/PG Ratio | 70/30 |
| Flavour NameSome ranges have their own unique flavour names | Blackberry Crumble |
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| 100ml Shortfill | |
| Brand | Ultimate Puff Custard |
| Parent Brand | Ultimate Puff |
| Nicotine | 0mg |
| Flavour NoteThe various flavour notes that are inside this E-liquid | Apple, Custard, Pastry |
| VG/PG Ratio | 70/30 |
| Flavour NameSome ranges have their own unique flavour names | Apple Strudel |
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| 100ml Shortfill | |
| Brand | Ultimate Puff |
| Parent Brand | Ultimate Puff |
| Nicotine | 0mg |
| Flavour NoteThe various flavour notes that are inside this E-liquid | Blackberry, Pastry |
| VG/PG Ratio | 70/30 |
| Flavour NameSome ranges have their own unique flavour names | Toasted Hot Cross Bun |
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| 100ml Shortfill | |
| Brand | Ultimate Puff |
| Parent Brand | Ultimate Puff |
| Nicotine | 0mg |
| Flavour NoteThe various flavour notes that are inside this E-liquid | Cream, Jam, Pastry |
| VG/PG Ratio | 70/30 |
| Flavour NameSome ranges have their own unique flavour names | Toasted Hot Cross Bun with Jam |
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| 100ml Shortfill | |
| Brand | Ultimate Puff Shakes |
| Parent Brand | Ultimate Puff |
| Nicotine | 0mg |
| Flavour NoteThe various flavour notes that are inside this E-liquid | Milk, Milkshake, Pastry, Strawberry |
| VG/PG Ratio | 70/30 |
| Flavour NameSome ranges have their own unique flavour names | Strawberry |
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| 10ml | |
| Brand | Ultimate Puff Custard Salts |
| Parent Brand | Ultimate Puff |
| Nicotine | 10mg |
| Flavour NoteThe various flavour notes that are inside this E-liquid | Apple, Custard, Pastry |
| VG/PG Ratio | 50/50 |
| Flavour NameSome ranges have their own unique flavour names | Apple Strudel |
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| 10ml | |
| Brand | Ultimate Puff Custard Salts |
| Parent Brand | Ultimate Puff |
| Nicotine | 20mg |
| Flavour NoteThe various flavour notes that are inside this E-liquid | Apple, Custard, Pastry |
| VG/PG Ratio | 50/50 |
| Flavour NameSome ranges have their own unique flavour names | Apple Strudel |
No account yet?
Create an AccountIn order to access our website, we ask that you confirm you are at least 18 years old. Your compliance ensures a safe and appropriate browsing experience. Thank you for your understanding and cooperation.
Your access is restricted because you have stated you are not of the correct age to view our products or services.