Showing 21–30 of 30 results
| Manufacturer | Nexel |
|---|---|
| Hardware Brand | Nexel Aero 7K |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 6ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Puff Count | 7000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Gummy Blast |
| Pack Size | Single |
| Manufacturer | Nexel |
|---|---|
| Hardware Brand | Nexel Aero 7K |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 6ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Puff Count | 7000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Juicy Peach |
| Pack Size | Single |
| Manufacturer | Nexel |
|---|---|
| Hardware Brand | Nexel Aero 7K |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 6ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Puff Count | 7000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Kiwi Passion Fruit Guava |
| Pack Size | Single |
| Manufacturer | Nexel |
|---|---|
| Hardware Brand | Nexel Aero 7K |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 6ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Puff Count | 7000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Lemon Lime |
| Pack Size | Single |
| Manufacturer | Nexel |
|---|---|
| Hardware Brand | Nexel Aero 7K |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 6ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Puff Count | 7000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Mr Blue |
| Pack Size | Single |
| Manufacturer | Nexel |
|---|---|
| Hardware Brand | Nexel Aero 7K |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 6ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Puff Count | 7000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Pineapple Ice |
| Pack Size | Single |
| Manufacturer | Nexel |
|---|---|
| Hardware Brand | Nexel Aero 7K |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 6ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Puff Count | 7000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Pink Lemonade |
| Pack Size | Single |
| Manufacturer | Nexel |
|---|---|
| Hardware Brand | Nexel Aero 7K |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 6ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Puff Count | 7000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Skittys |
| Pack Size | Single |
| Manufacturer | Nexel |
|---|---|
| Hardware Brand | Nexel Aero 7K |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 6ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Puff Count | 7000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Strawberry Burst |
| Pack Size | Single |
| Manufacturer | Nexel |
|---|---|
| Hardware Brand | Nexel Aero 7K |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 6ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Puff Count | 7000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Watermelon Ice |
| Pack Size | Single |
No account yet?
Create an AccountIn order to access our website, we ask that you confirm you are at least 18 years old. Your compliance ensures a safe and appropriate browsing experience. Thank you for your understanding and cooperation.
Your access is restricted because you have stated you are not of the correct age to view our products or services.