Ragnar RDTA
Steam Crave Ragnar RDTA Advanced Black
£39.99| Manufacturer | Steam Crave |
|---|---|
| Hardware Brand | Ragnar RDTA |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL |
| Tank Capacity | 25ml |
| Tank Features | Bottom Adjustable Airflow, Leak Proof |
| Colour | Black |
Steam Crave Ragnar RDTA Advanced Gold
£39.99| Manufacturer | Steam Crave |
|---|---|
| Hardware Brand | Ragnar RDTA |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL |
| Tank Capacity | 25ml |
| Tank Features | Bottom Adjustable Airflow, Leak Proof |
| Colour | Gold |
Steam Crave Ragnar RDTA Advanced Gunmetal
£39.99| Manufacturer | Steam Crave |
|---|---|
| Hardware Brand | Ragnar RDTA |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL |
| Tank Capacity | 25ml |
| Tank Features | Bottom Adjustable Airflow, Leak Proof |
| Colour | Gunmetal |
Steam Crave Ragnar RDTA Advanced Stainless
£39.99| Manufacturer | Steam Crave |
|---|---|
| Hardware Brand | Ragnar RDTA |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL |
| Tank Capacity | 25ml |
| Tank Features | Bottom Adjustable Airflow, Leakproof |
| Colour | Stainless |