Nexel Aero 7K Refill Gummy Blast
£4.49| Manufacturer | Nexel |
|---|---|
| Hardware Brand | Nexel Aero 7K |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 6ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Puff Count | 7000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Gummy Blast |
| Pack Size | Single |
Nexel Aero 7K Refill Juicy Peach
£4.49| Manufacturer | Nexel |
|---|---|
| Hardware Brand | Nexel Aero 7K |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 6ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Puff Count | 7000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Juicy Peach |
| Pack Size | Single |
Nexel Aero 7K Refill Kiwi Passion Fruit Guava
£4.49| Manufacturer | Nexel |
|---|---|
| Hardware Brand | Nexel Aero 7K |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 6ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Puff Count | 7000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Kiwi Passion Fruit Guava |
| Pack Size | Single |
Nexel Aero 7K Refill Lemon & Lime
£4.49| Manufacturer | Nexel |
|---|---|
| Hardware Brand | Nexel Aero 7K |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 6ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Puff Count | 7000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Lemon Lime |
| Pack Size | Single |
Nexel Aero 7K Refill Mr Blue
£4.49| Manufacturer | Nexel |
|---|---|
| Hardware Brand | Nexel Aero 7K |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 6ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Puff Count | 7000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Mr Blue |
| Pack Size | Single |
Nexel Aero 7K Refill Pineapple Ice
£4.49| Manufacturer | Nexel |
|---|---|
| Hardware Brand | Nexel Aero 7K |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 6ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Puff Count | 7000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Pineapple Ice |
| Pack Size | Single |
Nexel Aero 7K Refill Pink Lemonade
£4.49| Manufacturer | Nexel |
|---|---|
| Hardware Brand | Nexel Aero 7K |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 6ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Puff Count | 7000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Pink Lemonade |
| Pack Size | Single |
Nexel Aero 7K Refill Skittys
£4.49| Manufacturer | Nexel |
|---|---|
| Hardware Brand | Nexel Aero 7K |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 6ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Puff Count | 7000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Skittys |
| Pack Size | Single |
Nexel Aero 7K Refill Strawberry Burst
£4.49| Manufacturer | Nexel |
|---|---|
| Hardware Brand | Nexel Aero 7K |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 6ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Puff Count | 7000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Strawberry Burst |
| Pack Size | Single |
Nexel Aero 7K Refill Watermelon Ice
£4.49| Manufacturer | Nexel |
|---|---|
| Hardware Brand | Nexel Aero 7K |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 6ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Puff Count | 7000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Watermelon Ice |
| Pack Size | Single |