4 Pack
Vaporesso XROS Replacement Pods (Pack Of 4) 0.4Ohm
£9.99| Dimensions | 2 × 5 × 13 cm |
|---|---|
| Manufacturer | Vaporesso |
| Hardware Brand | XROS |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Coil Resistance | 0.4ohm |
| Pack Size | 4 Pack |
| Height | 13 |
| Weight | |
| length | 2 |
| Width | 5 |
| Hardware Type | Pods |
Vaporesso XROS Replacement Pods (Pack Of 4) 0.6Ohm
£9.99| Dimensions | 2 × 5 × 13 cm |
|---|---|
| Manufacturer | Vaporesso |
| Hardware Brand | XROS |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Coil Resistance | 0.6ohm |
| Pack Size | 4 Pack |
| Height | 13 |
| Weight | |
| length | 2 |
| Width | 5 |
| Hardware Type | Pods |
Vaporesso XROS Replacement Pods (Pack Of 4) 0.8Ohm
£9.99| Dimensions | 2 × 5 × 13 cm |
|---|---|
| Manufacturer | Vaporesso |
| Hardware Brand | XROS |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Coil Resistance | 0.8ohm |
| Pack Size | 4 Pack |
| Height | 13 |
| Weight | |
| length | 2 |
| Width | 5 |
| Hardware Type | Pods |
Vaporesso XROS Replacement Pods (Pack Of 4) 1.2Ohm
£9.99| Dimensions | 2 × 5 × 13 cm |
|---|---|
| Manufacturer | Vaporesso |
| Hardware Brand | XROS |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Coil Resistance | 1.2ohm |
| Pack Size | 4 Pack |
| Height | 13 |
| Weight | |
| length | 2 |
| Width | 5 |
| Hardware Type | Pods |