2ml
Aspire Pockex Pyrex 2ml Tube Glass Stainless Steel
£2.99| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Manufacturer | Aspire |
| Hardware Brand | Pockex |
| Tank Capacity | 2ml |
| Pack Size | Single |
| Weight | 0.005 |
| Hardware Type | Glass |
| Colour | Stainless Steel |
Showing 21–40 of 459 results
| Weight | 0.087 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 cm |
| Manufacturer | Aspire |
| Hardware Brand | Pockex |
| Coil Type | Kanthal, SS316L |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Pyrex Glass |
| 1500mAh | |
| Battery Type | Integrated |
| Charging Type | Micro-USB |
| Pod Coil Type | Stainless Steel |
| Max Wattage | 23W |
| Min Wattage | 18W |
| Coil Resistance | 0.6ohm |
| Wire Type (Alloy) | Stainless Steel |
| Height | 12 |
| Weight | 0.087 |
| Diameter | 2 |
| Hardware Type | Kit |
| Vape Kit Type | Starter Kit |
| Colour | White |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Manufacturer | Aspire |
| Hardware Brand | Pockex |
| Tank Capacity | 2ml |
| Pack Size | Single |
| Weight | 0.005 |
| Hardware Type | Glass |
| Colour | Stainless Steel |
| Accessories Type | Disposable |
|---|---|
| 600mAh | |
| Disposable Brand | Dovpo |
| Manufacturer | Dovpo |
| Nicotine | 20mg |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Puff Count | 3000 |
| Pod Coil Type | 1.0ohm |
| Pack Size | Single |
| Height | 10 |
| Width | 4 |
| length | 4 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Hardware Brand | Ayce Bar 3000 |
| Coil Resistance | 1.0ohm |
| Charging Type | USB Type-C |
| Variation | Berry Bar |
| Accessories Type | Disposable |
|---|---|
| 600mAh | |
| Disposable Brand | Dovpo |
| Manufacturer | Dovpo |
| Nicotine | 20mg |
| Pod Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Puff Count | 3000 |
| Coil Resistance | 1.0ohm |
| Pack Size | Single |
| Height | 10 |
| length | 4 |
| Width | 4 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Hardware Brand | Ayce Bar 3000 |
| Charging Type | USB Type-C |
| Variation | Blue Bar |
| Accessories Type | Disposable |
|---|---|
| 600mAh | |
| Disposable Brand | Dovpo |
| Manufacturer | Dovpo |
| Nicotine | 20mg |
| Pod Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Puff Count | 3000 |
| Coil Resistance | 1.0ohm |
| Pack Size | Single |
| Height | 10 |
| length | 4 |
| Width | 4 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Hardware Brand | Ayce Bar 3000 |
| Charging Type | USB Type-C |
| Variation | Cherry Bar |
| Accessories Type | Disposable |
|---|---|
| 600mAh | |
| Disposable Brand | Dovpo |
| Manufacturer | Dovpo |
| Nicotine | 20mg |
| Pod Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Puff Count | 3000 |
| Coil Resistance | 1.0ohm |
| Pack Size | Single |
| Height | 10 |
| length | 4 |
| Width | 4 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Hardware Brand | Ayce Bar 3000 |
| Charging Type | USB Type-C |
| Variation | Green Bar |
| Accessories Type | Disposable |
|---|---|
| 600mAh | |
| Disposable Brand | Dovpo |
| Manufacturer | Dovpo |
| Nicotine | 20mg |
| Pod Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Puff Count | 3000 |
| Coil Resistance | 1.0ohm |
| Pack Size | Single |
| Height | 10 |
| length | 4 |
| Width | 4 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Hardware Brand | Ayce Bar 3000 |
| Charging Type | USB Type-C |
| Variation | Lemon Bar |
| Accessories Type | Disposable |
|---|---|
| 600mAh | |
| Disposable Brand | Dovpo |
| Manufacturer | Dovpo |
| Nicotine | 20mg |
| Pod Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Puff Count | 3000 |
| Coil Resistance | 1.0ohm |
| Pack Size | Single |
| length | 4 |
| Height | 10 |
| Width | 4 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Hardware Brand | Ayce Bar 3000 |
| Charging Type | USB Type-C |
| Variation | Menthol Bar |
| Accessories Type | Disposable |
|---|---|
| 600mAh | |
| Disposable Brand | Dovpo |
| Manufacturer | Dovpo |
| Nicotine | 20mg |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Puff Count | 3000 |
| Coil Resistance | 1.0ohm |
| Pack Size | Single |
| Height | 10 |
| length | 4 |
| Width | 4 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Pod Coil Type | Mesh |
| Charging Type | USB Type-C |
| Variation | Peach Bar |
| Accessories Type | Disposable |
|---|---|
| 600mAh | |
| Disposable Brand | Dovpo |
| Manufacturer | Dovpo |
| Nicotine | 20mg |
| Pod Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Puff Count | 3000 |
| Coil Resistance | 1.0ohm |
| Pack Size | Single |
| Height | 10 |
| length | 4 |
| Width | 4 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Hardware Brand | Ayce Bar 3000 |
| Charging Type | USB Type-C |
| Variation | Pink Bar |
| Accessories Type | Disposable |
|---|---|
| 600mAh | |
| Disposable Brand | Dovpo |
| Manufacturer | Dovpo |
| Nicotine | 20mg |
| Pod Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Puff Count | 3000 |
| Coil Resistance | 1.0ohm |
| Pack Size | Single |
| Height | 10 |
| length | 4 |
| Width | 4 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Hardware Brand | Ayce Bar 3000 |
| Charging Type | USB Type-C |
| Variation | Plum Bar |
| Accessories Type | Disposable |
|---|---|
| 600mAh | |
| Disposable Brand | Dovpo |
| Manufacturer | Dovpo |
| Nicotine | 20mg |
| Pod Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Puff Count | 3000 |
| Coil Resistance | 1.0ohm |
| Pack Size | Single |
| Height | 10 |
| length | 4 |
| Width | 4 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Hardware Brand | Ayce Bar 3000 |
| Charging Type | USB Type-C |
| Variation | Purple Bar |
| Accessories Type | Disposable |
|---|---|
| 600mAh | |
| Disposable Brand | Dovpo |
| Manufacturer | Dovpo |
| Nicotine | 20mg |
| Pod Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Puff Count | 3000 |
| Coil Resistance | 1.0ohm |
| Pack Size | Single |
| Height | 10 |
| length | 4 |
| Width | 4 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Hardware Brand | Ayce Bar 3000 |
| Charging Type | USB Type-C |
| Variation | Rainbow Bar |
| Accessories Type | Disposable |
|---|---|
| 600mAh | |
| Disposable Brand | Dovpo |
| Manufacturer | Dovpo |
| Nicotine | 20mg |
| Pod Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Puff Count | 3000 |
| Coil Resistance | 1.0ohm |
| Pack Size | Single |
| Height | 10 |
| length | 4 |
| Width | 4 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Hardware Brand | Ayce Bar 3000 |
| Charging Type | USB Type-C |
| Variation | Red Bar |
| Accessories Type | Disposable |
|---|---|
| 600mAh | |
| Disposable Brand | Dovpo |
| Manufacturer | Dovpo |
| Nicotine | 20mg |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Puff Count | 3000 |
| Pod Coil Type | 1.0ohm |
| Pack Size | Single |
| Height | 10 |
| Width | 4 |
| length | 4 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Hardware Brand | Ayce Bar 3000 |
| Coil Resistance | 1.0ohm |
| Charging Type | USB Type-C |
| Variation | Strawberry Bar |
No account yet?
Create an AccountIn order to access our website, we ask that you confirm you are at least 18 years old. Your compliance ensures a safe and appropriate browsing experience. Thank you for your understanding and cooperation.
Your access is restricted because you have stated you are not of the correct age to view our products or services.