MTL
Dovpo Ayce Series 2ml Pods (Pack of 3) 0.4Ohm
£8.99| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2.5 × 3.5 × 1.4 cm |
| Manufacturer | Dovpo |
| Hardware Brand | Ayce Series |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Pod Coil Type | Mesh |
| Coil Resistance | 0.4ohm |
| Pack Size | 3 Pack |
| Height | 1.4 |
| Weight | 0.01 |
| length | 2.5 |
| Width | 3.5 |
| Hardware Type | Coils |
| Variation | 2ml 0.4Ohm |
Dovpo Ayce Series 2ml Pods (Pack of 3) 0.6Ohm
£8.99| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1.4 × 2.5 × 3.5 cm |
| Manufacturer | Dovpo |
| Hardware Brand | Ayce Series |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Coil Resistance | 0.6ohm |
| Pack Size | 3 Pack |
| Height | 3.5 |
| Weight | 0.01 |
| length | 1.4 |
| Width | 2.5 |
| Hardware Type | Pods |
| Variation | 2ml 0.6Ohm |
Dovpo Ayce Series 2ml Pods (Pack of 3) 0.8Ohm
£8.99| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1.4 × 2.5 × 3.5 cm |
| Manufacturer | Dovpo |
| Hardware Brand | Ayce Series |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Coil Resistance | 0.8ohm |
| Pack Size | 3 Pack |
| Height | 3.5 |
| Weight | 0.01 |
| length | 1.4 |
| Width | 2.5 |
| Hardware Type | Pods |
| Variation | 2ml 0.8Ohm |
Dovpo Ayce Series 3ml XL Zytek 2.0 Pods (Pack of 3) 0.4Ohm
£9.99| Manufacturer | Dovpo |
|---|---|
| Hardware Brand | Ayce Series |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Pod Coil Type | Mesh |
| Coil Resistance | 0.4ohm |
| Pack Size | 3 Pack |
| Hardware Type | Coils |
| Variation | XL 0.4Ohm |
Dovpo Ayce Series 3ml XL Zytek 2.0 Pods (Pack of 3) 0.6Ohm
£9.99| Manufacturer | Dovpo |
|---|---|
| Hardware Brand | Ayce Series |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Pod Coil Type | Mesh |
| Coil Resistance | 0.6ohm |
| Pack Size | 3 Pack |
| Hardware Type | Coils |
| Variation | XL 0.6Ohm |
Dovpo Ayce Series 3ml XL Zytek 2.0 Pods (Pack of 3) 0.8Ohm
£9.99| Manufacturer | Dovpo |
|---|---|
| Hardware Brand | Ayce Series |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Pod Coil Type | Mesh |
| Coil Resistance | 0.8ohm |
| Pack Size | 3 Pack |
| Hardware Type | Coils |
| Variation | XL 0.8Ohm |
Dovpo Ayce Series XL Pods (Pack of 3) 0.4Ohm
£9.99| Manufacturer | Dovpo |
|---|---|
| Hardware Brand | Ayce Series |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Pod Coil Type | Mesh |
| Coil Resistance | 0.4ohm |
| Pack Size | 3 Pack |
| Hardware Type | Coils |
| Variation | XL 0.4Ohm |
Dovpo Ayce Series Zytek 2.0 2ml Pods (Pack of 3) 0.4Ohm
£8.99| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2.5 × 3.5 × 1.4 cm |
| Manufacturer | Dovpo |
| Hardware Brand | Ayce Series |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Pod Coil Type | Mesh |
| Coil Resistance | 0.4ohm |
| Pack Size | 3 Pack |
| Height | 1.4 |
| Weight | 0.01 |
| length | 2.5 |
| Width | 3.5 |
| Hardware Type | Coils |
| Variation | 2ml 0.4Ohm |
Dovpo Ayce Series Zytek 2.0 2ml Pods (Pack of 3) 0.6Ohm
£8.99| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1.4 × 2.5 × 3.5 cm |
| Manufacturer | Dovpo |
| Hardware Brand | Ayce Series |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Coil Resistance | 0.6ohm |
| Pack Size | 3 Pack |
| Height | 3.5 |
| Weight | 0.01 |
| length | 1.4 |
| Width | 2.5 |
| Hardware Type | Pods |
| Variation | 2ml 0.6Ohm |
Dovpo Ayce Series Zytek 2.0 2ml Pods (Pack of 3) 0.8Ohm
£8.99| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1.4 × 2.5 × 3.5 cm |
| Manufacturer | Dovpo |
| Hardware Brand | Ayce Series |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Coil Resistance | 0.8ohm |
| Pack Size | 3 Pack |
| Height | 3.5 |
| Weight | 0.01 |
| length | 1.4 |
| Width | 2.5 |
| Hardware Type | Pods |
| Variation | 2ml 0.8Ohm |