MTL
Vaporesso Eco Nano Pod Kit Black Truffle
Original price was: £13.99.£7.49Current price is: £7.49.| Weight | 0.047 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1.5 × 4.9 × 6.4 cm |
| Manufacturer | Vaporesso |
| Hardware Brand | Eco Nano |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| 1000mAh | |
| Battery Type | Integrated |
| Charging Type | USB Type-C |
| Pod Coil Type | Mesh |
| Max Wattage | 16W |
| Min Wattage | 5W |
| Coil Resistance | 0.8ohm, 1.2ohm |
| Height | 6.4 |
| Weight | 0.047 |
| length | 1.5 |
| Width | 4.9 |
| Hardware Type | Kit |
| Vape Kit Type | Vape Pod Kit |
| Colour | Black Truffle |
Vaporesso Eco Nano Pod Kit Foggy Blue
Original price was: £13.99.£7.49Current price is: £7.49.| Weight | 0.047 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1.5 × 4.9 × 6.4 cm |
| Manufacturer | Vaporesso |
| Hardware Brand | Eco Nano |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| 1000mAh | |
| Battery Type | Integrated |
| Charging Type | USB Type-C |
| Pod Coil Type | Mesh |
| Max Wattage | 16W |
| Min Wattage | 5W |
| Coil Resistance | 0.8ohm, 1.2ohm |
| Height | 6.4 |
| Weight | 0.047 |
| length | 1.5 |
| Width | 4.9 |
| Hardware Type | Kit |
| Vape Kit Type | Vape Pod Kit |
| Colour | Foggy Blue |
Vaporesso Eco Nano Pod Kit Midnight Black
Original price was: £13.99.£7.49Current price is: £7.49.| Weight | 0.047 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1.5 × 4.9 × 6.4 cm |
| Manufacturer | Vaporesso |
| Hardware Brand | Eco Nano |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| 1000mAh | |
| Battery Type | Integrated |
| Charging Type | USB Type-C |
| Pod Coil Type | Mesh |
| Max Wattage | 16W |
| Min Wattage | 5W |
| Coil Resistance | 0.8ohm, 1.2ohm |
| Height | 6.4 |
| Weight | 0.047 |
| length | 1.5 |
| Width | 4.9 |
| Hardware Type | Kit |
| Vape Kit Type | Vape Pod Kit |
| Colour | Midnight Black |