MTL
Vaporesso GTX Go 80W Kit Black
Original price was: £18.99.£7.99Current price is: £7.99.| Weight | 0.115 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2.6 × 2.6 × 11 cm |
| Manufacturer | Vaporesso |
| Hardware Brand | GTX Go |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL, MTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| 3000mAh | |
| Battery Type | Integrated |
| Charging Type | USB Type-C |
| Pod Coil Type | Mesh |
| Max Wattage | 80W |
| Min Wattage | 5W |
| Coil Resistance | 0.2ohm |
| Height | 11 |
| Weight | 0.115 |
| length | 2.6 |
| Width | 2.6 |
| Hardware Type | Kit |
| Vape Kit Type | Vape Pod Kit |
| Colour | Black |
Vaporesso GTX Go 80W Kit Blue
Original price was: £18.99.£7.99Current price is: £7.99.| Weight | 0.115 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2.6 × 2.6 × 11 cm |
| Manufacturer | Vaporesso |
| Hardware Brand | GTX Go |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL, MTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| 3000mAh | |
| Battery Type | Integrated |
| Charging Type | USB Type-C |
| Pod Coil Type | Mesh |
| Max Wattage | 80W |
| Min Wattage | 5W |
| Coil Resistance | 0.2ohm |
| Height | 11 |
| Weight | 0.115 |
| length | 2.6 |
| Width | 2.6 |
| Hardware Type | Kit |
| Vape Kit Type | Vape Pod Kit |
| Colour | Blue |
Vaporesso GTX Go 80W Kit Gray
Original price was: £18.99.£7.99Current price is: £7.99.| Weight | 0.115 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2.6 × 2.6 × 11 cm |
| Manufacturer | Vaporesso |
| Hardware Brand | GTX Go |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL, MTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| 3000mAh | |
| Battery Type | Integrated |
| Charging Type | USB Type-C |
| Pod Coil Type | Mesh |
| Max Wattage | 80W |
| Min Wattage | 5W |
| Coil Resistance | 0.2ohm |
| Height | 11 |
| Weight | 0.115 |
| length | 2.6 |
| Width | 2.6 |
| Hardware Type | Kit |
| Vape Kit Type | Vape Pod Kit |
| Colour | Gray |
Vaporesso GTX Go 80W Kit Rainbow
Original price was: £18.99.£7.99Current price is: £7.99.| Weight | 0.115 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2.6 × 2.6 × 11 cm |
| Manufacturer | Vaporesso |
| Hardware Brand | GTX Go |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL, MTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| 3000mAh | |
| Battery Type | Integrated |
| Charging Type | USB Type-C |
| Pod Coil Type | Mesh |
| Max Wattage | 80W |
| Min Wattage | 5W |
| Coil Resistance | 0.2ohm |
| Height | 11 |
| Weight | 0.115 |
| length | 2.6 |
| Width | 2.6 |
| Hardware Type | Kit |
| Vape Kit Type | Vape Pod Kit |
| Colour | Rainbow |