RDTL
BP Mods Razor Boro Mod Silver
£69.99| Manufacturer | BP Mods |
|---|---|
| Hardware Brand | BP Mods Razor Boro |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL, MTL, RDTL |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Leak Proof |
| Battery Size | Single 18650 |
| Min Wattage | 5W |
| Max Wattage | 80W |
| Hardware Type | Mod |
| Vape Kit Type | Mod |
| Colour | Silver |
| Charging Type | External |
| Battery Type | External |
BP Mods TMD Boro Lite Tank Black
£27.99| Manufacturer | BP Mods |
|---|---|
| Hardware Brand | BP Mods TMD |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL, MTL, RDTL |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Side Filling |
| Colour | Black |
BP Mods TMD Boro Lite Tank Gunmetal
£27.99| Manufacturer | BP Mods |
|---|---|
| Hardware Brand | BP Mods TMD |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL, MTL, RDTL |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Side Filling |
| Colour | Gunmetal |
BP Mods TMD Boro Lite Tank Stainless Steel
£27.99| Manufacturer | BP Mods |
|---|---|
| Hardware Brand | BP Mods TMD |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL, MTL, RDTL |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Side Filling |
| Colour | Stainless Steel |
BP Mods TMD V3 (Pack of 5) 0.5Ohm
£11.99| Manufacturer | BP Mods |
|---|---|
| Hardware Brand | BP Mods TMD |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL, RDTL |
| Min Wattage | 28W |
| Max Wattage | 38W |
| Coil Resistance | 0.5ohm |
Cotton Bacon by Wick ‘N’ Vape Prime
£6.99| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1.8 × 15 × 8.6 cm |
| Manufacturer | Cotton Bacon |
| Hardware Brand | Wick ‘N’ Vape Prime |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL, MTL, RDTL |
| Pack Size | 10 Pack |
| Height | 8.6 |
| Weight | 0.015 |
| length | 1.8 |
| Width | 15 |
| Hardware Type | Cotton |