0.0045
AW Battery 18650 2500mAh
£5.99| Weight | 0.0045 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6.5 cm |
| Manufacturer | AW |
| Hardware Brand | Batteries 18650 2500mAh |
| 2500mAh | |
| Battery Type | External |
| Battery Size | Single 18650 |
| Battery Discharge | 35A |
| Battery Voltage | 3.70V |
| Pack Size | Single |
| Height | 6.5 |
| Weight | 0.0045 |
| Diameter | 1.8 |
| Hardware Type | Battery |
| Variation | 18650 2500mAh |
AW Battery 20700 3200mAh
£9.49| Weight | 0.0045 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6.5 cm |
| Manufacturer | AW |
| Hardware Brand | Batteries 20700 3200mAh |
| 3200mAh | |
| Battery Type | External |
| Battery Size | Single 20700 |
| Battery Discharge | 35A |
| Battery Voltage | 3.70V |
| Pack Size | Single |
| Height | 6.5 |
| Weight | 0.0045 |
| Diameter | 1.8 |
| Hardware Type | Battery |
| Variation | 20700 3200mAh |