0.07
Steam Crave Ragnar Premium Combo Kit Black
£129.99| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3.8 × 4.8 × 15.7 cm |
| Manufacturer | Steam Crave |
| Hardware Brand | Ragnar Premium |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL |
| Tank Capacity | 18ml |
| Tank Features | Bottom Airflow, Leak Proof |
| Battery Type | External |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Size | Dual 21700 |
| Max Wattage | 220W |
| Min Wattage | 5W |
| Height | 15.7 |
| Weight | 0.07 |
| length | 3.8 |
| Width | 4.8 |
| Hardware Type | Kit |
| Vape Kit Type | Advanced Kit, Rebuildable Kit |
| Colour | Black |
Steam Crave Ragnar Premium Combo Kit Gunmetal
£129.99| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3.8 × 4.8 × 15.7 cm |
| Manufacturer | Steam Crave |
| Hardware Brand | Ragnar Premium |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL |
| Tank Capacity | 18ml |
| Tank Features | Bottom Airflow, Leak Proof |
| Battery Type | External |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Size | Dual 21700 |
| Max Wattage | 220W |
| Min Wattage | 5W |
| Height | 15.7 |
| Weight | 0.07 |
| length | 3.8 |
| Width | 4.8 |
| Hardware Type | Kit |
| Vape Kit Type | Advanced Kit, Rebuildable Kit |
| Colour | Gunmetal |