0.071
Geekvape Zeus Sub-Ohm Tank Black
£24.99| Weight | 0.071 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5.6 cm |
| Manufacturer | Geekvape |
| Hardware Brand | Zeus Sub-Ohm |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Top Fill |
| Coil Resistance | 0.2ohm, 0.4ohm |
| Height | 5.6 |
| Weight | 0.071 |
| Diameter | 2.6 |
| Hardware Type | Tank |
| Colour | Black |
Geekvape Zeus Sub-Ohm Tank Blue
£24.99| Weight | 0.071 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5.6 cm |
| Manufacturer | Geekvape |
| Hardware Brand | Zeus Sub-Ohm |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Top Fill |
| Coil Resistance | 0.2ohm, 0.4ohm |
| Height | 5.6 |
| Weight | 0.071 |
| Diameter | 2.6 |
| Hardware Type | Tank |
| Colour | Blue |
Geekvape Zeus Sub-Ohm Tank Rainbow
£24.99| Weight | 0.071 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5.6 cm |
| Manufacturer | Geekvape |
| Hardware Brand | Zeus Sub-Ohm |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Top Fill |
| Coil Resistance | 0.2ohm, 0.4ohm |
| Height | 5.6 |
| Weight | 0.071 |
| Diameter | 2.6 |
| Hardware Type | Tank |
| Colour | Rainbow |