0.76
Steam Crave Titan Advanced Combo Kit Black
£92.99| Weight | 0.76 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 3.5 × 10 cm |
| Manufacturer | Steam Crave |
| Hardware Brand | Titan Advanced |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Combined Airflow, Top Fill |
| Battery Type | External |
| Charging Type | External |
| Battery Size | Quad 18650 |
| Max Wattage | 300W |
| Min Wattage | 5W |
| Mod Features | Adjustable Voltage, Max 300W |
| Height | 10 |
| Weight | 0.76 |
| length | 2 |
| Width | 3.5 |
| Hardware Type | Kit |
| Vape Kit Type | Advanced Kit, Rebuildable Kit |
| Colour | Black |
Steam Crave Titan Advanced Combo Kit Gunmetal
£92.99| Weight | 0.76 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 3.5 × 10 cm |
| Manufacturer | Steam Crave |
| Hardware Brand | Titan Advanced |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Combined Airflow, Top Fill |
| Battery Type | External |
| Charging Type | External |
| Battery Size | Quad 18650 |
| Max Wattage | 300W |
| Min Wattage | 5W |
| Mod Features | Adjustable Voltage, Max 300W |
| Height | 10 |
| Weight | 0.76 |
| length | 2 |
| Width | 3.5 |
| Hardware Type | Kit |
| Vape Kit Type | Advanced Kit, Rebuildable Kit |
| Colour | Gunmetal |
Steam Crave Titan Advanced Combo Kit Silver
£92.99| Weight | 0.76 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 3.5 × 10 cm |
| Manufacturer | Steam Crave |
| Hardware Brand | Titan Advanced |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Combined Airflow, Top Fill |
| Battery Type | External |
| Charging Type | External |
| Battery Size | Quad 18650 |
| Max Wattage | 300W |
| Min Wattage | 5W |
| Mod Features | Adjustable Voltage, Max 300W |
| Height | 10 |
| Weight | 0.76 |
| length | 2 |
| Width | 3.5 |
| Hardware Type | Kit |
| Vape Kit Type | Advanced Kit, Rebuildable Kit |
| Colour | Silver |