5.3
Geekvape L200 Legend 2 Kit Classic Edition Beige
Original price was: £54.99.£45.99Current price is: £45.99.| Weight | 0.215 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2.6 × 5.3 × 14 cm |
| Manufacturer | Geekvape |
| Hardware Brand | L200 Legend 2 Classic Edition |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Top To Bottom Airflow |
| Battery Type | External |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Size | Dual 18650 |
| Max Wattage | 200W |
| Min Wattage | 5W |
| Coil Resistance | 0.25ohm, 0.2ohm |
| Height | 14 |
| Weight | 0.215 |
| length | 2.6 |
| Width | 5.3 |
| Hardware Type | Kit |
| Vape Kit Type | Advanced Kit |
| Colour | Beige |
Geekvape L200 Legend 2 Kit Classic Edition Black
Original price was: £54.99.£45.99Current price is: £45.99.| Weight | 0.215 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2.6 × 5.3 × 14 cm |
| Manufacturer | Geekvape |
| Hardware Brand | L200 Legend 2 Classic Edition |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Top To Bottom Airflow |
| Battery Type | External |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Size | Dual 18650 |
| Max Wattage | 200W |
| Min Wattage | 5W |
| Coil Resistance | 0.25ohm, 0.2ohm |
| Height | 14 |
| Weight | 0.215 |
| length | 2.6 |
| Width | 5.3 |
| Hardware Type | Kit |
| Vape Kit Type | Advanced Kit |
| Colour | Black |
Geekvape L200 Legend 2 Kit Classic Edition Blue
Original price was: £54.99.£45.99Current price is: £45.99.| Weight | 0.215 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2.6 × 5.3 × 14 cm |
| Manufacturer | Geekvape |
| Hardware Brand | L200 Legend 2 Classic Edition |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Top To Bottom Airflow |
| Battery Type | External |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Size | Dual 18650 |
| Max Wattage | 200W |
| Min Wattage | 5W |
| Coil Resistance | 0.25ohm, 0.2ohm |
| Height | 14 |
| Weight | 0.215 |
| length | 2.6 |
| Width | 5.3 |
| Hardware Type | Kit |
| Vape Kit Type | Advanced Kit |
| Colour | Blue |
Geekvape L200 Legend 2 Kit Classic Edition Red
Original price was: £54.99.£45.99Current price is: £45.99.| Weight | 0.215 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2.6 × 5.3 × 14 cm |
| Manufacturer | Geekvape |
| Hardware Brand | L200 Legend 2 Classic Edition |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Top To Bottom Airflow |
| Battery Type | External |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Size | Dual 18650 |
| Max Wattage | 200W |
| Min Wattage | 5W |
| Coil Resistance | 0.25ohm, 0.2ohm |
| Height | 14 |
| Weight | 0.215 |
| length | 2.6 |
| Width | 5.3 |
| Hardware Type | Kit |
| Vape Kit Type | Advanced Kit |
| Colour | Red |