5.9
Steam Crave Hadron Pro 400W Mod Gunmetal
£69.99| Weight | 0.416 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3.66 × 5.9 × 11.6 cm |
| Manufacturer | Steam Crave |
| Hardware Brand | Hadron Pro |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL |
| 1600mAh | |
| Battery Type | Integrated |
| Charging Type | Micro-USB |
| Max Wattage | 400W |
| Min Wattage | 1W |
| Mod Features | 0.9 Inch TFT Color Screen, 1600mAh Li-Po Built-in Battery, Evolv DNA 250C Chipset, Intuitive Fire Button |
| Height | 11.6 |
| Weight | 0.416 |
| length | 3.66 |
| Width | 5.9 |
| Hardware Type | Mod |
| Vape Kit Type | Mod |
| Colour | Gunmetal |
Steam Crave Hadron Pro 400W Mod Silver
£69.99| Weight | 0.416 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3.66 × 5.9 × 11.6 cm |
| Manufacturer | Steam Crave |
| Hardware Brand | Hadron Pro |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL |
| 1600mAh | |
| Battery Type | Integrated |
| Charging Type | Micro-USB |
| Max Wattage | 400W |
| Min Wattage | 1W |
| Mod Features | 0.9 Inch TFT Color Screen, 1600mAh Li-Po Built-in Battery, Evolv DNA 250C Chipset, Intuitive Fire Button |
| Height | 11.6 |
| Weight | 0.416 |
| length | 3.66 |
| Width | 5.9 |
| Hardware Type | Mod |
| Vape Kit Type | Mod |
| Colour | Silver |