5
Geekvape Aegis Boost 3.7ml Replacement Pods (Pack Of 2)
£7.99| Dimensions | 3 × 5 × 9 cm |
|---|---|
| Manufacturer | Geekvape |
| Hardware Brand | Aegis Boost |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Pack Size | 2 Pack |
| Height | 9 |
| Weight | |
| length | 3 |
| Width | 5 |
| Hardware Type | Pods |
Geekvape Aegis G Coil (Pack Of 5) 0.6ohm
£12.99| Dimensions | 2 × 5 × 9 cm |
|---|---|
| Manufacturer | Geekvape |
| Hardware Brand | Aegis G |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL, MTL |
| Coil Resistance | 0.6ohm |
| Wire Type (Alloy) | Kanthal |
| Pack Size | 5 Pack |
| Height | 9 |
| Weight | |
| length | 2 |
| Width | 5 |
| Hardware Type | Coils |
Geekvape Wenax Q Replacement Pods (Pack Of 3) 0.6Ohm
£8.99| Dimensions | 2 × 5 × 10 cm |
|---|---|
| Manufacturer | Geekvape |
| Hardware Brand | Wenax Q |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Leak Proof, Top Fill |
| Pod Coil Type | Mesh |
| Coil Resistance | 0.6ohm |
| Pack Size | 3 Pack |
| Height | 10 |
| Weight | |
| length | 2 |
| Width | 5 |
| Hardware Type | Coils |
Geekvape Wenax Q Replacement Pods (Pack Of 3) 0.8Ohm
£8.99| Dimensions | 2 × 5 × 10 cm |
|---|---|
| Manufacturer | Geekvape |
| Hardware Brand | Wenax Q |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Leak Proof, Top Fill |
| Pod Coil Type | Mesh |
| Coil Resistance | 0.8ohm |
| Pack Size | 3 Pack |
| Height | 10 |
| Weight | |
| length | 2 |
| Width | 5 |
| Hardware Type | Coils |
Geekvape Wenax Q Replacement Pods (Pack Of 3) 1.2Ohm
£8.99| Dimensions | 2 × 5 × 10 cm |
|---|---|
| Manufacturer | Geekvape |
| Hardware Brand | Wenax Q |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Leak Proof, Top Fill |
| Pod Coil Type | Mesh |
| Coil Resistance | 1.2ohm |
| Pack Size | 3 Pack |
| Height | 10 |
| Weight | |
| length | 2 |
| Width | 5 |
| Hardware Type | Coils |
Uwell Caliburn Tenet KoKo Kit Black & White
Original price was: £29.49.£15.99Current price is: £15.99.| Weight | 0.062 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1.8 × 5 × 7.4 cm |
| Manufacturer | Uwell |
| Hardware Brand | Caliburn Tenet KoKo |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| 950mAh | |
| Battery Type | Integrated |
| Charging Type | USB Type-C |
| Pod Coil Type | Mesh |
| Max Wattage | 18W |
| Min Wattage | 18W |
| Coil Resistance | 0.8ohm, 1.2ohm |
| Height | 7.4 |
| Weight | 0.062 |
| length | 1.8 |
| Width | 5 |
| Hardware Type | Kit |
| Vape Kit Type | Vape Pod Kit |
| Colour | Black & White |
Uwell Caliburn Tenet KoKo Kit Copper
Original price was: £29.49.£15.99Current price is: £15.99.| Weight | 0.062 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1.8 × 5 × 7.4 cm |
| Manufacturer | Uwell |
| Hardware Brand | Caliburn Tenet KoKo |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| 950mAh | |
| Battery Type | Integrated |
| Charging Type | USB Type-C |
| Pod Coil Type | Mesh |
| Max Wattage | 18W |
| Min Wattage | 18W |
| Coil Resistance | 0.8ohm, 1.2ohm |
| Height | 7.4 |
| Weight | 0.062 |
| length | 1.8 |
| Width | 5 |
| Hardware Type | Kit |
| Vape Kit Type | Vape Pod Kit |
| Colour | Copper |
Uwell Caliburn Tenet KoKo Kit Gray
Original price was: £29.49.£15.99Current price is: £15.99.| Weight | 0.062 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1.8 × 5 × 7.4 cm |
| Manufacturer | Uwell |
| Hardware Brand | Caliburn Tenet KoKo |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| 950mAh | |
| Battery Type | Integrated |
| Charging Type | USB Type-C |
| Pod Coil Type | Mesh |
| Max Wattage | 18W |
| Min Wattage | 18W |
| Coil Resistance | 0.8ohm, 1.2ohm |
| Height | 7.4 |
| Weight | 0.062 |
| length | 1.8 |
| Width | 5 |
| Hardware Type | Kit |
| Vape Kit Type | Vape Pod Kit |
| Colour | Gray |
Uwell Caliburn Tenet KoKo Kit Red & Black
Original price was: £29.49.£15.99Current price is: £15.99.| Weight | 0.062 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1.8 × 5 × 7.4 cm |
| Manufacturer | Uwell |
| Hardware Brand | Caliburn Tenet KoKo |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| 950mAh | |
| Battery Type | Integrated |
| Charging Type | USB Type-C |
| Pod Coil Type | Mesh |
| Max Wattage | 18W |
| Min Wattage | 18W |
| Coil Resistance | 0.8ohm, 1.2ohm |
| Height | 7.4 |
| Weight | 0.062 |
| length | 1.8 |
| Width | 5 |
| Hardware Type | Kit |
| Vape Kit Type | Vape Pod Kit |
| Colour | Red & Black |
Vaporesso LUXE X Pod 5ml (Pack Of 2) 0.4Ohm
£5.99| Dimensions | 3 × 5 × 9 cm |
|---|---|
| Manufacturer | Vaporesso |
| Hardware Brand | LUXE X |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Pod Coil Type | Mesh |
| Coil Resistance | 0.4ohm |
| Pack Size | 2 Pack |
| Height | 9 |
| Weight | |
| length | 3 |
| Width | 5 |
| Hardware Type | Pods |
| Variation | LUXE X 0.4Ohm |
Vaporesso LUXE X Pod 5ml (Pack Of 2) 0.8Ohm
£5.99| Dimensions | 3 × 5 × 9 cm |
|---|---|
| Manufacturer | Vaporesso |
| Hardware Brand | LUXE X |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Pod Coil Type | Mesh |
| Coil Resistance | 0.8ohm |
| Pack Size | 2 Pack |
| Height | 9 |
| Weight | |
| length | 3 |
| Width | 5 |
| Hardware Type | Pods |
| Variation | LUXE X 0.8Ohm |
Vaporesso XROS Replacement Pods (Pack Of 4) 0.4Ohm
£9.99| Dimensions | 2 × 5 × 13 cm |
|---|---|
| Manufacturer | Vaporesso |
| Hardware Brand | XROS |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Coil Resistance | 0.4ohm |
| Pack Size | 4 Pack |
| Height | 13 |
| Weight | |
| length | 2 |
| Width | 5 |
| Hardware Type | Pods |
Vaporesso XROS Replacement Pods (Pack Of 4) 0.6Ohm
£9.99| Dimensions | 2 × 5 × 13 cm |
|---|---|
| Manufacturer | Vaporesso |
| Hardware Brand | XROS |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Coil Resistance | 0.6ohm |
| Pack Size | 4 Pack |
| Height | 13 |
| Weight | |
| length | 2 |
| Width | 5 |
| Hardware Type | Pods |
Vaporesso XROS Replacement Pods (Pack Of 4) 0.8Ohm
£9.99| Dimensions | 2 × 5 × 13 cm |
|---|---|
| Manufacturer | Vaporesso |
| Hardware Brand | XROS |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Coil Resistance | 0.8ohm |
| Pack Size | 4 Pack |
| Height | 13 |
| Weight | |
| length | 2 |
| Width | 5 |
| Hardware Type | Pods |
Vaporesso XROS Replacement Pods (Pack Of 4) 1.2Ohm
£9.99| Dimensions | 2 × 5 × 13 cm |
|---|---|
| Manufacturer | Vaporesso |
| Hardware Brand | XROS |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Coil Resistance | 1.2ohm |
| Pack Size | 4 Pack |
| Height | 13 |
| Weight | |
| length | 2 |
| Width | 5 |
| Hardware Type | Pods |