2600mAh
Vaporesso Luxe X3 Kit Carbon Black
£29.99| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Vaporesso Luxe X3 |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Airflow Control, Leak Proof |
| Min Wattage | 5W |
| Max Wattage | 45W |
| Hardware Type | Kit |
| Vape Kit Type | Starter Kit |
| 2600mAh | |
| Colour | Carbon Black |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Type | Integrated |
Vaporesso Luxe X3 Kit Fluid Blue
£29.99| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Vaporesso Luxe X3 |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Airflow Control, Leak Proof |
| Min Wattage | 5W |
| Max Wattage | 45W |
| Hardware Type | Kit |
| Vape Kit Type | Starter Kit |
| 2600mAh | |
| Colour | Fluid Blue |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Type | Integrated |
Vaporesso Luxe X3 Kit Fluid Green
£29.99| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Vaporesso Luxe X3 |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Airflow Control, Leak Proof |
| Min Wattage | 5W |
| Max Wattage | 45W |
| Hardware Type | Kit |
| Vape Kit Type | Starter Kit |
| 2600mAh | |
| Colour | Fluid Green |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Type | Integrated |
Vaporesso Luxe X3 Kit Fluid Purple
£29.99| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Vaporesso Luxe X3 |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Airflow Control, Leak Proof |
| Min Wattage | 5W |
| Max Wattage | 45W |
| Hardware Type | Kit |
| Vape Kit Type | Starter Kit |
| 2600mAh | |
| Colour | Fluid Purple |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Type | Integrated |
Vaporesso Luxe X3 Kit Gold Silk
£29.99| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Vaporesso Luxe X3 |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Airflow Control, Leak Proof |
| Min Wattage | 5W |
| Max Wattage | 45W |
| Hardware Type | Kit |
| Vape Kit Type | Starter Kit |
| 2600mAh | |
| Colour | Gold Silk |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Type | Integrated |
Vaporesso Luxe X3 Kit Grey Silk
£29.99| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Vaporesso Luxe X3 |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Airflow Control, Leak Proof |
| Min Wattage | 5W |
| Max Wattage | 45W |
| Hardware Type | Kit |
| Vape Kit Type | Starter Kit |
| 2600mAh | |
| Colour | Grey Silk |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Type | Integrated |
Vaporesso Luxe X3 Kit Sheer Pink
£29.99| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Vaporesso Luxe X3 |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Airflow Control, Leak Proof |
| Min Wattage | 5W |
| Max Wattage | 45W |
| Hardware Type | Kit |
| Vape Kit Type | Starter Kit |
| 2600mAh | |
| Colour | Sheer Pink |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Type | Integrated |
Vaporesso Luxe X3 Kit Sheer Red
£29.99| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Vaporesso Luxe X3 |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Airflow Control, Leak Proof |
| Min Wattage | 5W |
| Max Wattage | 45W |
| Hardware Type | Kit |
| Vape Kit Type | Starter Kit |
| 2600mAh | |
| Colour | Sheer Red |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Type | Integrated |