Midnight Blue
Lost Vape Centaurus M200 Mod Midnight Blue
Original price was: £44.99.£39.99Current price is: £39.99.| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2.6 × 5.67 × 9.3 cm |
| Manufacturer | Lost Vape |
| Hardware Brand | Centaurus M200 |
| Battery Type | External |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Size | Dual 18650 |
| Max Wattage | 200W |
| Min Wattage | 5W |
| Height | 9.3 |
| Weight | 0.15 |
| length | 2.6 |
| Width | 5.67 |
| Hardware Type | Mod |
| Vape Kit Type | Mod |
| Colour | Midnight Blue |