10.8
Steam Crave Titan PWM V1.5 Mod Black
£45.99| Weight | 0.076 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4.1 × 4.1 × 10.8 cm |
| Manufacturer | Steam Crave |
| Hardware Brand | Titan |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL |
| Battery Type | External |
| Charging Type | External |
| Battery Size | Quad 18650 |
| Max Wattage | 300W |
| Min Wattage | 5W |
| Mod Features | Adjustable Voltage, Max 300W |
| Height | 10.8 |
| Weight | 0.076 |
| length | 4.1 |
| Width | 4.1 |
| Hardware Type | Mod |
| Vape Kit Type | Mods |
| Colour | Black |
Steam Crave Titan PWM V1.5 Mod Gunmetal
£45.99| Weight | 0.076 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4.1 × 4.1 × 10.8 cm |
| Manufacturer | Steam Crave |
| Hardware Brand | Titan |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL |
| Battery Type | External |
| Charging Type | External |
| Battery Size | Quad 18650 |
| Max Wattage | 300W |
| Min Wattage | 5W |
| Mod Features | Adjustable Voltage, Max 300W |
| Height | 10.8 |
| Weight | 0.076 |
| length | 4.1 |
| Width | 4.1 |
| Hardware Type | Mod |
| Vape Kit Type | Mods |
| Colour | Gunmetal |
Steam Crave Titan PWM V1.5 Mod Silver
£45.99| Weight | 0.076 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4.1 × 4.1 × 10.8 cm |
| Manufacturer | Steam Crave |
| Hardware Brand | Titan |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL |
| Battery Type | External |
| Charging Type | External |
| Battery Size | Quad 18650 |
| Max Wattage | 300W |
| Min Wattage | 5W |
| Mod Features | Adjustable Voltage, Max 300W |
| Height | 10.8 |
| Weight | 0.076 |
| length | 4.1 |
| Width | 4.1 |
| Hardware Type | Mod |
| Vape Kit Type | Mods |
| Colour | Silver |