3.5
Dovpo Ayce Series 2ml Pods (Pack of 3) 0.6Ohm
£8.99| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1.4 × 2.5 × 3.5 cm |
| Manufacturer | Dovpo |
| Hardware Brand | Ayce Series |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Coil Resistance | 0.6ohm |
| Pack Size | 3 Pack |
| Height | 3.5 |
| Weight | 0.01 |
| length | 1.4 |
| Width | 2.5 |
| Hardware Type | Pods |
| Variation | 2ml 0.6Ohm |
Dovpo Ayce Series 2ml Pods (Pack of 3) 0.8Ohm
£8.99| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1.4 × 2.5 × 3.5 cm |
| Manufacturer | Dovpo |
| Hardware Brand | Ayce Series |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Coil Resistance | 0.8ohm |
| Pack Size | 3 Pack |
| Height | 3.5 |
| Weight | 0.01 |
| length | 1.4 |
| Width | 2.5 |
| Hardware Type | Pods |
| Variation | 2ml 0.8Ohm |
Dovpo Ayce Series Zytek 2.0 2ml Pods (Pack of 3) 0.6Ohm
£8.99| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1.4 × 2.5 × 3.5 cm |
| Manufacturer | Dovpo |
| Hardware Brand | Ayce Series |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Coil Resistance | 0.6ohm |
| Pack Size | 3 Pack |
| Height | 3.5 |
| Weight | 0.01 |
| length | 1.4 |
| Width | 2.5 |
| Hardware Type | Pods |
| Variation | 2ml 0.6Ohm |
Dovpo Ayce Series Zytek 2.0 2ml Pods (Pack of 3) 0.8Ohm
£8.99| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1.4 × 2.5 × 3.5 cm |
| Manufacturer | Dovpo |
| Hardware Brand | Ayce Series |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Coil Resistance | 0.8ohm |
| Pack Size | 3 Pack |
| Height | 3.5 |
| Weight | 0.01 |
| length | 1.4 |
| Width | 2.5 |
| Hardware Type | Pods |
| Variation | 2ml 0.8Ohm |
Nitecore Intelligent i2 Charger
£15.99| Weight | 0.104 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.2 × 7 × 3.5 cm |
| Manufacturer | Nitecore |
| Hardware Brand | Intelligent i |
| Pack Size | Single |
| Height | 3.5 |
| Weight | 0.104 |
| length | 13.2 |
| Width | 7 |
| Hardware Type | Charger |
| Variation | i2 Charger |