4.9
Aspire Nautilus 3 Tank Black
Original price was: £21.99.£14.99Current price is: £14.99.| Weight | 0.074 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4.9 cm |
| Manufacturer | Aspire |
| Hardware Brand | Nautilus 3 |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Top Fill |
| Coil Resistance | 0.7ohm, 1.8ohm |
| Wire Type (Alloy) | Kanthal |
| Height | 4.9 |
| Weight | 0.074 |
| Diameter | 2.4 |
| Hardware Type | Tank |
| Colour | Black |
Aspire Nautilus 3 Tank Gunmetal
Original price was: £21.99.£14.99Current price is: £14.99.| Weight | 0.074 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4.9 cm |
| Manufacturer | Aspire |
| Hardware Brand | Nautilus 3 |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Top Fill |
| Coil Resistance | 0.7ohm, 1.8ohm |
| Wire Type (Alloy) | Kanthal |
| Height | 4.9 |
| Weight | 0.074 |
| Diameter | 2.4 |
| Hardware Type | Tank |
| Colour | Gunmetal |
Aspire Nautilus 3 Tank Stainless
Original price was: £21.99.£14.99Current price is: £14.99.| Weight | 0.074 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4.9 cm |
| Manufacturer | Aspire |
| Hardware Brand | Nautilus 3 |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Top Fill |
| Coil Resistance | 0.7ohm, 1.8ohm |
| Wire Type (Alloy) | Kanthal |
| Height | 4.9 |
| Weight | 0.074 |
| Diameter | 2.4 |
| Hardware Type | Tank |
| Colour | Stainless |