Dovpo
Dovpo Flipside Squonk Bottle
£9.99| Manufacturer | Dovpo |
|---|---|
| Hardware Brand | Dovpo Flipside |
| Pack Size | Single |
| 10ml |
Dovpo Topside Spare Squonk Bottle White
£9.99| Manufacturer | Dovpo |
|---|---|
| Hardware Brand | Dovpo Topside |
| Pack Size | Single |
| 10ml |
Dovpo Ayce Series 3ml XL Zytek 2.0 Pods (Pack of 3) 0.6Ohm
£9.99| Manufacturer | Dovpo |
|---|---|
| Hardware Brand | Ayce Series |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Pod Coil Type | Mesh |
| Coil Resistance | 0.6ohm |
| Pack Size | 3 Pack |
| Hardware Type | Coils |
| Variation | XL 0.6Ohm |
Dovpo Ayce Series 3ml XL Zytek 2.0 Pods (Pack of 3) 0.4Ohm
£9.99| Manufacturer | Dovpo |
|---|---|
| Hardware Brand | Ayce Series |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Pod Coil Type | Mesh |
| Coil Resistance | 0.4ohm |
| Pack Size | 3 Pack |
| Hardware Type | Coils |
| Variation | XL 0.4Ohm |
Dovpo Ayce Series 3ml XL Zytek 2.0 Pods (Pack of 3) 0.8Ohm
£9.99| Manufacturer | Dovpo |
|---|---|
| Hardware Brand | Ayce Series |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Pod Coil Type | Mesh |
| Coil Resistance | 0.8ohm |
| Pack Size | 3 Pack |
| Hardware Type | Coils |
| Variation | XL 0.8Ohm |
Dovpo Ayce Series XL Pods (Pack of 3) 0.4Ohm
£9.99| Manufacturer | Dovpo |
|---|---|
| Hardware Brand | Ayce Series |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Pod Coil Type | Mesh |
| Coil Resistance | 0.4ohm |
| Pack Size | 3 Pack |
| Hardware Type | Coils |
| Variation | XL 0.4Ohm |
Dovpo Ayce Mini Pod Kit Nacre Purple Red
Original price was: £16.99.£9.99Current price is: £9.99.| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1.4 × 2.5 × 10.5 cm |
| Manufacturer | Dovpo |
| Hardware Brand | Ayce Mini |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Leak Proof, Top Fill |
| 1000mAh | |
| Battery Type | Integrated |
| Charging Type | USB Type-C |
| Max Wattage | 25W |
| Min Wattage | 15W |
| Coil Resistance | 0.6ohm |
| Wire Type (Alloy) | Kanthal |
| Height | 10.5 |
| Weight | 0.05 |
| length | 1.4 |
| Width | 2.5 |
| Hardware Type | Kit |
| Vape Kit Type | Starter Kit, Vape Pod Kit |
| Colour | Nacre Purple Red |