Vaporesso
Vaporesso Gen Fit Mod Midnight Black
£17.99| Weight | 0.052 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1.9 × 2.7 × 7.4 cm |
| Manufacturer | Vaporesso |
| Hardware Brand | Gen Fit |
| Height | 7.4 |
| Weight | 0.052 |
| length | 1.9 |
| Width | 2.7 |
| Hardware Type | Mod |
| Vape Kit Type | Mod |
| Colour | Midnight Black |
Vaporesso Gen Fit Mod Prussian Blue
£17.99| Weight | 0.052 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1.9 × 2.7 × 7.4 cm |
| Manufacturer | Vaporesso |
| Hardware Brand | Gen Fit |
| Height | 7.4 |
| Weight | 0.052 |
| length | 1.9 |
| Width | 2.7 |
| Hardware Type | Mod |
| Vape Kit Type | Mod |
| Colour | Prussian Blue |
Vaporesso Gen Fit Mod Sierra Blue
£17.99| Weight | 0.052 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1.9 × 2.7 × 7.4 cm |
| Manufacturer | Vaporesso |
| Hardware Brand | Gen Fit |
| Height | 7.4 |
| Weight | 0.052 |
| length | 1.9 |
| Width | 2.7 |
| Hardware Type | Mod |
| Vape Kit Type | Mod |
| Colour | Sierra Blue |
Vaporesso Gen Fit Mod Space Grey
£17.99| Weight | 0.052 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1.9 × 2.7 × 7.4 cm |
| Manufacturer | Vaporesso |
| Hardware Brand | Gen Fit |
| Height | 7.4 |
| Weight | 0.052 |
| length | 1.9 |
| Width | 2.7 |
| Hardware Type | Mod |
| Vape Kit Type | Mod |
| Colour | Space Grey |
Vaporesso Gen Fit Mod Taffy Pink
£17.99| Weight | 0.052 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1.9 × 2.7 × 7.4 cm |
| Manufacturer | Vaporesso |
| Hardware Brand | Gen Fit |
| Height | 7.4 |
| Weight | 0.052 |
| length | 1.9 |
| Width | 2.7 |
| Hardware Type | Mod |
| Vape Kit Type | Mod |
| Colour | Taffy Pink |