5W
BP Mods Razor Boro Mod Black
£69.99| Manufacturer | BP Mods |
|---|---|
| Hardware Brand | BP Mods Razor Boro |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL, MTL, RDTL |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Leak Proof |
| Battery Size | Single 18650 |
| Min Wattage | 5W |
| Max Wattage | 80W |
| Hardware Type | Mod |
| Vape Kit Type | Mod |
| Colour | Black |
| Charging Type | External |
| Battery Type | External |
BP Mods Razor Boro Mod Green
£69.99| Manufacturer | BP Mods |
|---|---|
| Hardware Brand | BP Mods Razor Boro |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL, MTL, RDTL |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Leak Proof |
| Battery Size | Single 18650 |
| Min Wattage | 5W |
| Max Wattage | 80W |
| Hardware Type | Mod |
| Vape Kit Type | Mod |
| Colour | Green |
| Charging Type | External |
| Battery Type | External |
BP Mods Razor Boro Mod Orange
£69.99| Manufacturer | BP Mods |
|---|---|
| Hardware Brand | BP Mods Razor Boro |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL, MTL, RDTL |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Leak Proof |
| Battery Size | Single 18650 |
| Min Wattage | 5W |
| Max Wattage | 80W |
| Hardware Type | Mod |
| Vape Kit Type | Mod |
| Colour | Orange |
| Charging Type | External |
| Battery Type | External |
BP Mods Razor Boro Mod Purple
£69.99| Manufacturer | BP Mods |
|---|---|
| Hardware Brand | BP Mods Razor Boro |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL, MTL, RDTL |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Leak Proof |
| Battery Size | Single 18650 |
| Min Wattage | 5W |
| Max Wattage | 80W |
| Hardware Type | Mod |
| Vape Kit Type | Mod |
| Colour | Purple |
| Charging Type | External |
| Battery Type | External |
BP Mods Razor Boro Mod Silver
£69.99| Manufacturer | BP Mods |
|---|---|
| Hardware Brand | BP Mods Razor Boro |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL, MTL, RDTL |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Leak Proof |
| Battery Size | Single 18650 |
| Min Wattage | 5W |
| Max Wattage | 80W |
| Hardware Type | Mod |
| Vape Kit Type | Mod |
| Colour | Silver |
| Charging Type | External |
| Battery Type | External |
Dovpo Topside Dual 200w Squonk Mod V4 Black
Original price was: £89.99.£69.99Current price is: £69.99.| Dimensions | 54 × 42 × 88.5 cm |
|---|---|
| Manufacturer | Dovpo |
| Hardware Brand | Topside Dual 200w |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL, MTL, RDTL |
| Battery Type | External |
| Charging Type | Micro-USB |
| Battery Size | Dual 18650 |
| Max Wattage | 200W |
| Min Wattage | 5W |
| Height | 88.5 |
| length | 54 |
| Width | 42 |
| Hardware Type | Mod |
| Vape Kit Type | Mod |
| Colour | Black |
Dovpo Topside Dual 200W Squonk Mod V4 Gunmetal
Original price was: £89.99.£69.99Current price is: £69.99.| Dimensions | 54 × 42 × 88.5 cm |
|---|---|
| Manufacturer | Dovpo |
| Hardware Brand | Topside Dual 200w |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL, MTL, RDTL |
| Battery Type | External |
| Charging Type | Micro-USB |
| Height | 88.5 |
| length | 54 |
| Width | 42 |
| Hardware Type | Mod |
| Vape Kit Type | Mod |
| Min Wattage | 5W |
| Max Wattage | 200W |
| Battery Size | Dual 18650 |
| Colour | Gunmetal |
Dovpo Topside Dual 200w Squonk Mod V4 Red
Original price was: £89.99.£69.99Current price is: £69.99.| Dimensions | 54 × 42 × 88.5 cm |
|---|---|
| Manufacturer | Dovpo |
| Hardware Brand | Topside Dual 200w |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL, MTL, RDTL |
| Battery Type | External |
| Charging Type | Micro-USB |
| Height | 88.5 |
| length | 54 |
| Width | 42 |
| Hardware Type | Mod |
| Vape Kit Type | Mod |
| Min Wattage | 5W |
| Max Wattage | 200W |
| Battery Size | Dual 18650 |
| Colour | Red |