6000
Showing 41–60 of 69 results
Pixl Duo 12 Device Tropical Edition
£7.99| Manufacturer | PIXL |
|---|---|
| Hardware Brand | Pixl Duo 12 |
| Tank Capacity | 12ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Puff Count | 6000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Triple Melon and Triple Mango |
| 850mAh | |
| Pack Size | Single |
Pixl Duo 12 Device Watermelon Edition
£7.99| Manufacturer | PIXL |
|---|---|
| Hardware Brand | Pixl Duo 12 |
| Tank Capacity | 12ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Puff Count | 6000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Watermelon & Grape and Watermelon Peach & Mango |
| 850mAh | |
| Pack Size | Single |
Pixl Duo 12 Device Yellow Edition
£7.99| Manufacturer | PIXL |
|---|---|
| Hardware Brand | Pixl Duo 12 |
| Tank Capacity | 12ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Puff Count | 6000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Kiwi Banana and Strawberry Banana |
| 850mAh | |
| Pack Size | Single |
Vaporesso DOJO Blast 6000 Device Blue Razz Lemonade
| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Dojo Blast 6000 |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Puff Count | 6000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Blue Razz lemonade |
| 650mAh | |
| Pack Size | Single |
Vaporesso DOJO Blast 6000 Device Blueberry Sour Raspberry
| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Dojo Blast 6000 |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Puff Count | 6000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Blueberry Sour Raspberry |
| 650mAh | |
| Pack Size | Single |
Vaporesso DOJO Blast 6000 Device Breakfast Tea
| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Dojo Blast 6000 |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Puff Count | 6000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Breakfast Tea |
| 650mAh | |
| Pack Size | Single |
Vaporesso DOJO Blast 6000 Device Fizzy Cherry
Rated 5.00 out of 5
(1)
| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Dojo Blast 6000 |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Puff Count | 6000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Fizzy Cherry |
| 650mAh | |
| Pack Size | Single |
Vaporesso DOJO Blast 6000 Device Lemon Lime
Rated 4.00 out of 5
(1)
| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Dojo Blast 6000 |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Puff Count | 6000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Lemon Lime |
| 650mAh | |
| Pack Size | Single |
Vaporesso DOJO Blast 6000 Device Menthol
| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Dojo Blast 6000 |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Puff Count | 6000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Menthol |
| 650mAh | |
| Pack Size | Single |
Vaporesso DOJO Blast 6000 Device Peanut Chocolate
| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Dojo Blast 6000 |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Puff Count | 6000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Peanut Chocolate |
| 650mAh | |
| Pack Size | Single |
Vaporesso DOJO Blast 6000 Device Pineapple Ice
| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Dojo Blast 6000 |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Vaporesso |
| Puff Count | 6000 |
| Hardware Type | Disposable |
| Variation | Pineapple Ice |
| 650mAh | |
| Pack Size | Single |
Vaporesso DOJO Blast 6000 Device Straw-Raspberry Cherry Ice
| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Dojo Blast 6000 |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Puff Count | 6000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Straw-Raspberry Cherry Ice |
| 650mAh | |
| Pack Size | Single |
Vaporesso DOJO Blast 6000 Device Sweet Grape
| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Dojo Blast 6000 |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Puff Count | 6000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Sweet Grape |
| 650mAh | |
| Pack Size | Single |
Vaporesso DOJO Blast 6000 Device Ten Tangerines
| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Dojo Blast 6000 |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Puff Count | 6000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Ten Tangerines |
| 650mAh | |
| Pack Size | Single |
Vaporesso DOJO Blast 6000 Device Watermelon Ice
| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Dojo Blast 6000 |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Puff Count | 6000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Watermelon Ice |
| 650mAh | |
| Pack Size | Single |
Vaporesso DOJO Blast 6000 Refill Blue Razz Lemonade
| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Dojo Blast 6000 |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Vaporesso |
| Puff Count | 6000 |
| Hardware Type | Disposable |
| Variation | Blue Razz lemonade |
| 650mAh | |
| Pack Size | Single |
Vaporesso DOJO Blast 6000 Refill Blueberry Ice
| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Dojo Blast 6000 |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Vaporesso |
| Puff Count | 6000 |
| Hardware Type | Disposable |
| Variation | Blueberry Ice |
| 650mAh | |
| Pack Size | Single |
Vaporesso DOJO Blast 6000 Refill Blueberry Sour Raspberry
| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Dojo Blast 6000 |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Vaporesso |
| Puff Count | 6000 |
| Hardware Type | Disposable |
| Variation | Blueberry Sour Raspberry |
| 650mAh | |
| Pack Size | Single |
Vaporesso DOJO Blast 6000 Refill Breakfast Tea
| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Dojo Blast 6000 |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Vaporesso |
| Puff Count | 6000 |
| Hardware Type | Disposable |
| Variation | Breakfast Tea |
| 650mAh | |
| Pack Size | Single |
Vaporesso DOJO Blast 6000 Refill Double Apple
| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Dojo Blast 6000 |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Vaporesso |
| Puff Count | 6000 |
| Hardware Type | Disposable |
| Variation | Double Apple |
| 650mAh | |
| Pack Size | Single |