12ml
Steam Crave Plus V3 RDTA Black
£27.99| Dimensions | 3 × 5.9 cm |
|---|---|
| Manufacturer | Steam Crave |
| Hardware Brand | Plus V3 |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL |
| Tank Capacity | 12ml |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Top Fill |
| Pack Size | Single |
| Height | 5.9 |
| Weight | |
| Width | 3 |
| Diameter | 3 |
| Colour | Black |
Steam Crave Plus V3 RDTA Gunmetal
£27.99| Dimensions | 3 × 5.9 cm |
|---|---|
| Manufacturer | Steam Crave |
| Hardware Brand | Plus V3 |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL |
| Tank Capacity | 12ml |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Top Fill |
| Pack Size | Single |
| Height | 5.9 |
| Weight | |
| Width | 3 |
| Diameter | 3 |
| Colour | Gunmetal |
Steam Crave Plus V3 RDTA Stainless
£27.99| Dimensions | 3 × 5.9 cm |
|---|---|
| Manufacturer | Steam Crave |
| Hardware Brand | Plus V3 |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL |
| Tank Capacity | 12ml |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Top Fill |
| Pack Size | Single |
| Height | 5.9 |
| Weight | |
| Width | 3 |
| Diameter | 3 |
| Colour | Stainless |
Steam Crave Plus V4 RDTA Stainless Steel
£34.99| Dimensions | 3 × 5.9 cm |
|---|---|
| Manufacturer | Steam Crave |
| Hardware Brand | Plus V4 |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL |
| Tank Capacity | 11ml, 12ml |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Top Fill |
| Pack Size | Single |
| Colour | Stainless Steel |