12ml
Showing 101–120 of 197 results
Juicy Pod Novamax 10K Refill Blue Razz Cherry
£5.99| Manufacturer | Juicy Pod |
|---|---|
| Hardware Brand | Juicy Pod Novamax 10K |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 12ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Juicy Pod |
| Puff Count | 10000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Blue Razz Cherry |
| 2000mAh | |
| Pack Size | Single |
Juicy Pod Novamax 10K Refill Blue Razz GB
Rated 5.00 out of 5
(1)
| Manufacturer | Juicy Pod |
|---|---|
| Hardware Brand | Juicy Pod Novamax 10K |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 12ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Juicy Pod |
| Puff Count | 10000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Blue Razz GB |
| Pack Size | Single |
Juicy Pod Novamax 10K Refill Blue Razz Lemonade
Rated 5.00 out of 5
(2)
| Manufacturer | Juicy Pod |
|---|---|
| Hardware Brand | Juicy Pod Novamax 10K |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 12ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Juicy Pod |
| Puff Count | 10000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Blue Razz lemonade |
| 2000mAh | |
| Pack Size | Single |
Juicy Pod Novamax 10K Refill Blue Turkish Delight
£5.99| Manufacturer | Juicy Pod |
|---|---|
| Hardware Brand | Juicy Pod Novamax 10K |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 12ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Juicy Pod |
| Puff Count | 10000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Blue Turkish Delight |
| Pack Size | Single |
Juicy Pod Novamax 10K Refill Blueberry Sour Raspberry
Rated 5.00 out of 5
(1)
| Manufacturer | Juicy Pod |
|---|---|
| Hardware Brand | Juicy Pod Novamax 10K |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 12ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Juicy Pod |
| Puff Count | 10000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Blueberry Sour Raspberry |
| Pack Size | Single |
Juicy Pod Novamax 10K Refill Cherry Berry
£5.99| Manufacturer | Juicy Pod |
|---|---|
| Hardware Brand | Juicy Pod Novamax 10K |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 12ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Juicy Pod |
| Puff Count | 10000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Cherry Berry |
| Pack Size | Single |
Juicy Pod Novamax 10K Refill Cherry Cola
Rated 5.00 out of 5
(1)
| Manufacturer | Juicy Pod |
|---|---|
| Hardware Brand | Juicy Pod Novamax 10K |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 12ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Juicy Pod |
| Puff Count | 10000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Cherry Cola |
| 2000mAh | |
| Pack Size | Single |
Juicy Pod Novamax 10K Refill Cherry Ice
£5.99| Manufacturer | Juicy Pod |
|---|---|
| Hardware Brand | Juicy Pod Novamax 10K |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 12ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Juicy Pod |
| Puff Count | 10000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Cherry Ice |
| Pack Size | Single |
Juicy Pod Novamax 10K Refill Fresh Mint
£5.99| Manufacturer | Juicy Pod |
|---|---|
| Hardware Brand | Juicy Pod Novamax 10K |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 12ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Juicy Pod |
| Puff Count | 10000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Fresh Mint |
| Pack Size | Single |
Juicy Pod Novamax 10K Refill H Bubba
£5.99| Manufacturer | Juicy Pod |
|---|---|
| Hardware Brand | Juicy Pod Novamax 10K |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 12ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Juicy Pod |
| Puff Count | 10000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | H Bubba |
| Pack Size | Single |
Juicy Pod Novamax 10K Refill Juicy Peach
£5.99| Manufacturer | Juicy Pod |
|---|---|
| Hardware Brand | Juicy Pod Novamax 10K |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 12ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Juicy Pod |
| Puff Count | 10000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Juicy Peach |
| Pack Size | Single |
Juicy Pod Novamax 10K Refill Kiwi Passion Fruit Guava
£5.99| Manufacturer | Juicy Pod |
|---|---|
| Hardware Brand | Juicy Pod Novamax 10K |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 12ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Juicy Pod |
| Puff Count | 10000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Kiwi Passion Fruit Guava |
| Pack Size | Single |
Juicy Pod Novamax 10K Refill Lemon & Lime
£5.99| Manufacturer | Juicy Pod |
|---|---|
| Hardware Brand | Juicy Pod Novamax 10K |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 12ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Juicy Pod |
| Puff Count | 10000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Lemon Lime |
| Pack Size | Single |
Juicy Pod Novamax 10K Refill Mr Blue
£5.99| Manufacturer | Juicy Pod |
|---|---|
| Hardware Brand | Juicy Pod Novamax 10K |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 12ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Juicy Pod |
| Puff Count | 10000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Mr Blue |
| Pack Size | Single |
Juicy Pod Novamax 10K Refill Orange Raspberry
£5.99| Manufacturer | Juicy Pod |
|---|---|
| Hardware Brand | Juicy Pod Novamax 10K |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 12ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Juicy Pod |
| Puff Count | 10000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Orange Raspberry |
| Pack Size | Single |
Juicy Pod Novamax 10K Refill Pineapple Ice
£5.99| Manufacturer | Juicy Pod |
|---|---|
| Hardware Brand | Juicy Pod Novamax 10K |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 12ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Juicy Pod |
| Puff Count | 10000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Pineapple Ice |
| Pack Size | Single |
Juicy Pod Novamax 10K Refill Pineapple Soda Lemonade
£5.99| Manufacturer | Juicy Pod |
|---|---|
| Hardware Brand | Juicy Pod Novamax 10K |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 12ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Juicy Pod |
| Puff Count | 10000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Pineapple Soda Lemonade |
| Pack Size | Single |
Juicy Pod Novamax 10K Refill Purple Dream
£5.99| Manufacturer | Juicy Pod |
|---|---|
| Hardware Brand | Juicy Pod Novamax 10K |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 12ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Juicy Pod |
| Puff Count | 10000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Purple Dream |
| 2000mAh | |
| Pack Size | Single |
Juicy Pod Novamax 10K Refill Sour Tropical Mix
£5.99| Manufacturer | Juicy Pod |
|---|---|
| Hardware Brand | Juicy Pod Novamax 10K |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 12ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Juicy Pod |
| Puff Count | 10000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Sour Tropical Mix |
| Pack Size | Single |
Juicy Pod Novamax 10K Refill Strawberry Burst
£5.99| Manufacturer | Juicy Pod |
|---|---|
| Hardware Brand | Juicy Pod Novamax 10K |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 12ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Juicy Pod |
| Puff Count | 10000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Strawberry Burst |
| Pack Size | Single |