MTL
Geekvape J 2ml Replacement Pods (Pack Of 2) 0.3Ohm
£7.99| Dimensions | 2 × 5 × 10 cm |
|---|---|
| Manufacturer | Geekvape |
| Hardware Brand | Geekvape J Series |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Leak Proof, Top Fill |
| Pod Coil Type | Mesh |
| Coil Resistance | 0.3ohm |
| Pack Size | 2 Pack |
| Hardware Type | Coils |
Geekvape Wenax Q Replacement Pods (Pack Of 3) 0.6Ohm
£8.99| Dimensions | 2 × 5 × 10 cm |
|---|---|
| Manufacturer | Geekvape |
| Hardware Brand | Wenax Q |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Leak Proof, Top Fill |
| Pod Coil Type | Mesh |
| Coil Resistance | 0.6ohm |
| Pack Size | 3 Pack |
| Height | 10 |
| Weight | |
| length | 2 |
| Width | 5 |
| Hardware Type | Coils |
Geekvape Wenax Q Replacement Pods (Pack Of 3) 0.8Ohm
£8.99| Dimensions | 2 × 5 × 10 cm |
|---|---|
| Manufacturer | Geekvape |
| Hardware Brand | Wenax Q |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Leak Proof, Top Fill |
| Pod Coil Type | Mesh |
| Coil Resistance | 0.8ohm |
| Pack Size | 3 Pack |
| Height | 10 |
| Weight | |
| length | 2 |
| Width | 5 |
| Hardware Type | Coils |
Geekvape Wenax Q Replacement Pods (Pack Of 3) 1.2Ohm
£8.99| Dimensions | 2 × 5 × 10 cm |
|---|---|
| Manufacturer | Geekvape |
| Hardware Brand | Wenax Q |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Leak Proof, Top Fill |
| Pod Coil Type | Mesh |
| Coil Resistance | 1.2ohm |
| Pack Size | 3 Pack |
| Height | 10 |
| Weight | |
| length | 2 |
| Width | 5 |
| Hardware Type | Coils |
Innokin Prism T18E Coils (Pack Of 5) 1.5Ohm
£9.49| Manufacturer | Innokin |
|---|---|
| Hardware Brand | Prism T18E |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Coil Resistance | 1.5ohm |
| Pack Size | 5 Pack |
| Hardware Type | Coils |