0.005
Aspire Pockex Pyrex 2ml Tube Glass Stainless Steel
£2.99| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Manufacturer | Aspire |
| Hardware Brand | Pockex |
| Tank Capacity | 2ml |
| Pack Size | Single |
| Weight | 0.005 |
| Hardware Type | Glass |
| Colour | Stainless Steel |
Showing all 6 results
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Manufacturer | Aspire |
| Hardware Brand | Pockex |
| Tank Capacity | 2ml |
| Pack Size | Single |
| Weight | 0.005 |
| Hardware Type | Glass |
| Colour | Stainless Steel |
No account yet?
Create an AccountIn order to access our website, we ask that you confirm you are at least 18 years old. Your compliance ensures a safe and appropriate browsing experience. Thank you for your understanding and cooperation.
Your access is restricted because you have stated you are not of the correct age to view our products or services.