0.032
Aspire K3 Tank Black 1.8Ohm
£9.99| Weight | 0.032 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5.5 cm |
| Manufacturer | Aspire |
| Hardware Brand | K3 |
| Coil Type | BVC |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Fixed Airflow, Pyrex Glass |
| Coil Resistance | 1.8ohm |
| Wire Type (Alloy) | Kanthal |
| Height | 5.5 |
| Weight | 0.032 |
| Diameter | 1.8 |
| Hardware Type | Coils |
Aspire K3 Tank Stainless Steel 1.8Ohm
£9.99| Weight | 0.032 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5.5 cm |
| Manufacturer | Aspire |
| Hardware Brand | K3 |
| Coil Type | BVC |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Fixed Airflow, Pyrex Glass |
| Coil Resistance | 1.8ohm |
| Wire Type (Alloy) | Kanthal |
| Height | 5.5 |
| Weight | 0.032 |
| Diameter | 1.8 |
| Hardware Type | Coils |