0.062
Uwell Caliburn Tenet KoKo Kit Black & White
Original price was: £29.49.£15.99Current price is: £15.99.| Weight | 0.062 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1.8 × 5 × 7.4 cm |
| Manufacturer | Uwell |
| Hardware Brand | Caliburn Tenet KoKo |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| 950mAh | |
| Battery Type | Integrated |
| Charging Type | USB Type-C |
| Pod Coil Type | Mesh |
| Max Wattage | 18W |
| Min Wattage | 18W |
| Coil Resistance | 0.8ohm, 1.2ohm |
| Height | 7.4 |
| Weight | 0.062 |
| length | 1.8 |
| Width | 5 |
| Hardware Type | Kit |
| Vape Kit Type | Vape Pod Kit |
| Colour | Black & White |
Uwell Caliburn Tenet KoKo Kit Copper
Original price was: £29.49.£15.99Current price is: £15.99.| Weight | 0.062 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1.8 × 5 × 7.4 cm |
| Manufacturer | Uwell |
| Hardware Brand | Caliburn Tenet KoKo |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| 950mAh | |
| Battery Type | Integrated |
| Charging Type | USB Type-C |
| Pod Coil Type | Mesh |
| Max Wattage | 18W |
| Min Wattage | 18W |
| Coil Resistance | 0.8ohm, 1.2ohm |
| Height | 7.4 |
| Weight | 0.062 |
| length | 1.8 |
| Width | 5 |
| Hardware Type | Kit |
| Vape Kit Type | Vape Pod Kit |
| Colour | Copper |
Uwell Caliburn Tenet KoKo Kit Gray
Original price was: £29.49.£15.99Current price is: £15.99.| Weight | 0.062 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1.8 × 5 × 7.4 cm |
| Manufacturer | Uwell |
| Hardware Brand | Caliburn Tenet KoKo |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| 950mAh | |
| Battery Type | Integrated |
| Charging Type | USB Type-C |
| Pod Coil Type | Mesh |
| Max Wattage | 18W |
| Min Wattage | 18W |
| Coil Resistance | 0.8ohm, 1.2ohm |
| Height | 7.4 |
| Weight | 0.062 |
| length | 1.8 |
| Width | 5 |
| Hardware Type | Kit |
| Vape Kit Type | Vape Pod Kit |
| Colour | Gray |
Uwell Caliburn Tenet KoKo Kit Red & Black
Original price was: £29.49.£15.99Current price is: £15.99.| Weight | 0.062 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1.8 × 5 × 7.4 cm |
| Manufacturer | Uwell |
| Hardware Brand | Caliburn Tenet KoKo |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| 950mAh | |
| Battery Type | Integrated |
| Charging Type | USB Type-C |
| Pod Coil Type | Mesh |
| Max Wattage | 18W |
| Min Wattage | 18W |
| Coil Resistance | 0.8ohm, 1.2ohm |
| Height | 7.4 |
| Weight | 0.062 |
| length | 1.8 |
| Width | 5 |
| Hardware Type | Kit |
| Vape Kit Type | Vape Pod Kit |
| Colour | Red & Black |