3.97
Steam Crave Hadron Mini Combo Kit Black
£115.99| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2.6 × 3.97 × 9.6 cm |
| Manufacturer | Steam Crave |
| Hardware Brand | Hadron Mini |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL, RDTL |
| Tank Capacity | 6ml |
| Tank Features | Leak Proof, Top Airflow |
| Battery Type | External |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Size | Single 18650, Single 20700, Single 21700 |
| Max Wattage | 100W |
| Min Wattage | 1W |
| Height | 9.6 |
| Weight | 0.12 |
| length | 2.6 |
| Width | 3.97 |
| Hardware Type | Kit |
| Vape Kit Type | Advanced Kit, Rebuildable Kit |
| Colour | Black |
Steam Crave Hadron Mini Combo Kit Gunmetal
£115.99| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2.6 × 3.97 × 9.6 cm |
| Manufacturer | Steam Crave |
| Hardware Brand | Hadron Mini |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL, RDTL |
| Tank Capacity | 6ml |
| Tank Features | Leak Proof, Top Airflow |
| Battery Type | External |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Size | Single 18650, Single 20700, Single 21700 |
| Max Wattage | 100W |
| Min Wattage | 1W |
| Height | 9.6 |
| Weight | 0.12 |
| length | 2.6 |
| Width | 3.97 |
| Hardware Type | Kit |
| Vape Kit Type | Advanced Kit, Rebuildable Kit |
| Colour | Gunmetal |
Steam Crave Hadron Mini Mod Black
£84.99| Weight | 0.1081 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2.6 × 3.97 × 9.6 cm |
| Manufacturer | Steam Crave |
| Hardware Brand | Hadron Mini |
| Height | 9.6 |
| Weight | 0.1081 |
| length | 2.6 |
| Width | 3.97 |
| Hardware Type | Mod |
| Vape Kit Type | Mod |
| Colour | Black |
Steam Crave Hadron Mini Mod Gunmetal
£84.99| Weight | 0.1081 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2.6 × 3.97 × 9.6 cm |
| Manufacturer | Steam Crave |
| Hardware Brand | Hadron Mini |
| Height | 9.6 |
| Weight | 0.1081 |
| length | 2.6 |
| Width | 3.97 |
| Hardware Type | Mod |
| Vape Kit Type | Mod |
| Colour | Gunmetal |