2.9
Horizontech Sakerz Tank Masters Edition Rainbow
Original price was: £27.99.£23.99Current price is: £23.99.| Weight | 0.068 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5.6 cm |
| Manufacturer | Horizontech |
| Hardware Brand | Sakerz |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Top Fill |
| Coil Resistance | 0.16ohm, 0.17ohm |
| Height | 5.6 |
| Weight | 0.068 |
| Diameter | 2.9 |
| Hardware Type | Tank |
| Colour | Rainbow |
Horizontech Sakerz Tank Masters Edition Stainless
£23.99| Weight | 0.068 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5.6 cm |
| Manufacturer | Horizontech |
| Hardware Brand | Sakerz |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Top Fill |
| Coil Resistance | 0.16ohm, 0.17ohm |
| Height | 5.6 |
| Weight | 0.068 |
| Diameter | 2.9 |
| Hardware Type | Tank |
| Colour | Stainless |