Dovpo
Dovpo is a recognised leader in the vaping industry, renowned for crafting innovative, high-quality vape devices and pod kits that appeal to both beginners and seasoned vapers. With a strong commitment to excellence, the brand has built a reputation for delivering products that seamlessly combine cutting-edge technology, sleek design, and exceptional performance.
Dovpo Odin V2 Mod Satin Gunmetal
£79.99| Manufacturer | Dovpo |
|---|---|
| Hardware Brand | Odin V2 |
| Battery Size | Dual 18650, Dual 21700 |
| Min Wattage | 0.5W |
| Max Wattage | 200W |
| Hardware Type | Mod |
| Vape Kit Type | Mod |
| Colour | Satin Gunmetal |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Type | External |
Dovpo Odin V2 Mod Satin Purple
£79.99| Manufacturer | Dovpo |
|---|---|
| Hardware Brand | Odin V2 |
| Battery Size | Dual 18650, Dual 21700 |
| Min Wattage | 0.5W |
| Max Wattage | 200W |
| Hardware Type | Mod |
| Vape Kit Type | Mod |
| Colour | Satin Purple |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Type | External |
Dovpo Odin V2 Mod Satin Blue
£79.99| Manufacturer | Dovpo |
|---|---|
| Hardware Brand | Odin V2 |
| Battery Size | Dual 18650, Dual 21700 |
| Min Wattage | 0.5W |
| Max Wattage | 200W |
| Hardware Type | Mod |
| Vape Kit Type | Mod |
| Colour | Satin Blue |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Type | External |
Dovpo Odin V2 Mod Matte Black
£79.99| Manufacturer | Dovpo |
|---|---|
| Hardware Brand | Odin V2 |
| Battery Size | Dual 18650, Dual 21700 |
| Min Wattage | 0.5W |
| Max Wattage | 200W |
| Hardware Type | Mod |
| Vape Kit Type | Mod |
| Colour | Matte Black |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Type | External |
Dovpo Topside Dual 200w Squonk Mod V4 Red
Original price was: £89.99.£69.99Current price is: £69.99.| Dimensions | 54 × 42 × 88.5 cm |
|---|---|
| Manufacturer | Dovpo |
| Hardware Brand | Topside Dual 200w |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL, MTL, RDTL |
| Battery Type | External |
| Charging Type | Micro-USB |
| Height | 88.5 |
| length | 54 |
| Width | 42 |
| Hardware Type | Mod |
| Vape Kit Type | Mod |
| Min Wattage | 5W |
| Max Wattage | 200W |
| Battery Size | Dual 18650 |
| Colour | Red |
Dovpo Topside Dual 200W Squonk Mod V4 Gunmetal
Original price was: £89.99.£69.99Current price is: £69.99.| Dimensions | 54 × 42 × 88.5 cm |
|---|---|
| Manufacturer | Dovpo |
| Hardware Brand | Topside Dual 200w |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL, MTL, RDTL |
| Battery Type | External |
| Charging Type | Micro-USB |
| Height | 88.5 |
| length | 54 |
| Width | 42 |
| Hardware Type | Mod |
| Vape Kit Type | Mod |
| Min Wattage | 5W |
| Max Wattage | 200W |
| Battery Size | Dual 18650 |
| Colour | Gunmetal |
Dovpo Topside Dual 200w Squonk Mod V4 Black
Original price was: £89.99.£69.99Current price is: £69.99.| Dimensions | 54 × 42 × 88.5 cm |
|---|---|
| Manufacturer | Dovpo |
| Hardware Brand | Topside Dual 200w |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL, MTL, RDTL |
| Battery Type | External |
| Charging Type | Micro-USB |
| Battery Size | Dual 18650 |
| Max Wattage | 200W |
| Min Wattage | 5W |
| Height | 88.5 |
| length | 54 |
| Width | 42 |
| Hardware Type | Mod |
| Vape Kit Type | Mod |
| Colour | Black |