Single
18650 Plastic Battery Case
£1.49| Manufacturer | Ultimate Juice |
|---|---|
| Hardware Brand | Battery Case |
| Pack Size | Single |
| Hardware Type | Battery Case |
| Variation | Plastic Case |
Aspire Nautilus 3 4ml Glass
£5.99| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3.7 cm |
| Manufacturer | Aspire |
| Hardware Brand | Nautilus 3 |
| Pack Size | Single |
| Height | 3.7 |
| Weight | 0.05 |
| Diameter | 2.4 |
| Hardware Type | Glass |
Aspire Pockex Pyrex 2ml Tube Glass Stainless Steel
£2.99| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Manufacturer | Aspire |
| Hardware Brand | Pockex |
| Tank Capacity | 2ml |
| Pack Size | Single |
| Weight | 0.005 |
| Hardware Type | Glass |
| Colour | Stainless Steel |
AW Battery 18650 2500mAh
£5.99| Weight | 0.0045 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6.5 cm |
| Manufacturer | AW |
| Hardware Brand | Batteries 18650 2500mAh |
| 2500mAh | |
| Battery Type | External |
| Battery Size | Single 18650 |
| Battery Discharge | 35A |
| Battery Voltage | 3.70V |
| Pack Size | Single |
| Height | 6.5 |
| Weight | 0.0045 |
| Diameter | 1.8 |
| Hardware Type | Battery |
| Variation | 18650 2500mAh |
AW Battery 20700 3200mAh
£9.49| Weight | 0.0045 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6.5 cm |
| Manufacturer | AW |
| Hardware Brand | Batteries 20700 3200mAh |
| 3200mAh | |
| Battery Type | External |
| Battery Size | Single 20700 |
| Battery Discharge | 35A |
| Battery Voltage | 3.70V |
| Pack Size | Single |
| Height | 6.5 |
| Weight | 0.0045 |
| Diameter | 1.8 |
| Hardware Type | Battery |
| Variation | 20700 3200mAh |
AW Battery Case Black
£2.99| Manufacturer | AW |
|---|---|
| Hardware Brand | Battery Case |
| Pack Size | Single |
| Hardware Type | Battery Case |
| Variation | AW Case |