DTL
Voopoo TPP Series DM Coils (Pack Of 3) DM1 0.15Ohm
£9.99| Manufacturer | Voopoo |
|---|---|
| Hardware Brand | TPP Series |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL |
| Coil Resistance | 0.15ohm |
| Pack Size | 3 Pack |
| Hardware Type | Coils |
| Variation | DM1 – 0.15ohm |
Voopoo TPP Series DM Coils (Pack Of 3) DM2 0.2Ohm
£9.99| Manufacturer | Voopoo |
|---|---|
| Hardware Brand | TPP Series |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL |
| Coil Resistance | 0.20ohm |
| Pack Size | 3 Pack |
| Hardware Type | Coils |
| Variation | DM2 – 0.2Ohm |
Voopoo TPP Series DM Coils (Pack Of 3) DM3 0.15Ohm
£9.99| Manufacturer | Voopoo |
|---|---|
| Hardware Brand | TPP Series |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL |
| Coil Resistance | 0.15ohm |
| Pack Size | 3 Pack |
| Hardware Type | Coils |
| Variation | DM3 – 0.2ohm |
Voopoo TPP Series DM Coils (Pack Of 3) DM4 0.3Ohm
£9.99| Manufacturer | Voopoo |
|---|---|
| Hardware Brand | TPP Series |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL |
| Coil Resistance | 0.3ohm |
| Pack Size | 3 Pack |
| Hardware Type | Coils |
| Variation | DM4 – 0.3ohm |
Voopoo Uforce L Tank Black
£24.99| Weight | 0.055 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5.3 cm |
| Manufacturer | Voopoo |
| Hardware Brand | Uforce L |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Top Fill |
| Coil Resistance | 0.15ohm, 0.2ohm |
| Height | 5.3 |
| Weight | 0.055 |
| Diameter | 2.55 |
| Hardware Type | Tank |
| Colour | Black |
Voopoo Uforce L Tank Gunmetal
£24.99| Weight | 0.055 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5.3 cm |
| Manufacturer | Voopoo |
| Hardware Brand | Uforce L |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Top Fill |
| Coil Resistance | 0.15ohm, 0.2ohm |
| Height | 5.3 |
| Weight | 0.055 |
| Diameter | 2.55 |
| Hardware Type | Tank |
| Colour | Gunmetal |
Voopoo Uforce L Tank Silver
£24.99| Weight | 0.055 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5.3 cm |
| Manufacturer | Voopoo |
| Hardware Brand | Uforce L |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Top Fill |
| Coil Resistance | 0.15ohm, 0.2ohm |
| Height | 5.3 |
| Weight | 0.055 |
| Diameter | 2.55 |
| Hardware Type | Tank |
| Colour | Silver |