MTL
OXVA VPrime 2ml Replacement Pods (Pack Of 2) 0.6Ohm
£8.99| Manufacturer | OXVA |
|---|---|
| Hardware Brand | OXVA VPrime |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Coil Resistance | 0.6ohm |
| Pack Size | 2 Pack |
| Hardware Type | Coils |
OXVA VPrime Replacement Pods (Pack of 2) 0.8Ohm
£8.99| Manufacturer | OXVA |
|---|---|
| Hardware Brand | OXVA VPrime |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Coil Resistance | 0.8ohm |
| Pack Size | 2 Pack |
| Hardware Type | Coils |
OXVA Xlim Ez 3ml Replacement Pods (Pack Of 3) 0.6Ohm
£8.99| Manufacturer | OXVA |
|---|---|
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 3ml |
| Tank Features | Leak Proof, Top Fill |
| Coil Resistance | 0.6ohm |
OXVA Xlim Ez 3ml Replacement Pods (Pack Of 3) 0.8Ohm
£8.99| Manufacturer | OXVA |
|---|---|
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 3ml |
| Tank Features | Leakproof, Top Fill |
| Coil Resistance | 0.8ohm |
Oxva Xlim Pro 3 Pod Kit Black Carbon
£24.99| Manufacturer | OXVA |
|---|---|
| Hardware Brand | Xlim Pro 3 |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Leakproof |
| Min Wattage | 5W |
| Max Wattage | 30W |
| Hardware Type | Pod Kit |
| Vape Kit Type | Starter Kit |
| 1500mAh | |
| Colour | Black Carbon |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Type | Integrated |
Oxva Xlim Pro 3 Pod Kit Black Leather
£24.99| Manufacturer | OXVA |
|---|---|
| Hardware Brand | Xlim Pro 3 |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Leakproof |
| Min Wattage | 5W |
| Max Wattage | 30W |
| Hardware Type | Pod Kit |
| Vape Kit Type | Starter Kit |
| 1500mAh | |
| Colour | Black Leather |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Type | Integrated |
Oxva Xlim Pro 3 Pod Kit Brown Leather
£24.99| Manufacturer | OXVA |
|---|---|
| Hardware Brand | Xlim Pro 3 |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Leakproof |
| Min Wattage | 5W |
| Max Wattage | 30W |
| Hardware Type | Pod Kit |
| Vape Kit Type | Starter Kit |
| 1500mAh | |
| Colour | Brown Leather |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Type | Integrated |
Oxva Xlim Pro 3 Pod Kit Pink Silk
£24.99| Manufacturer | OXVA |
|---|---|
| Hardware Brand | Xlim Pro 3 |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Leakproof |
| Min Wattage | 5W |
| Max Wattage | 30W |
| Hardware Type | Pod Kit |
| Vape Kit Type | Starter Kit |
| 1500mAh | |
| Colour | Pink Silk |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Type | Integrated |
Oxva Xlim Pro 3 Pod Kit Pro Carbon
£24.99| Manufacturer | OXVA |
|---|---|
| Hardware Brand | Xlim Pro 3 |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Leakproof |
| Min Wattage | 5W |
| Max Wattage | 30W |
| Hardware Type | Pod Kit |
| Vape Kit Type | Starter Kit |
| 1500mAh | |
| Colour | Carbon |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Type | Integrated |
Oxva Xlim Pro 3 Pod Kit Race Red
£24.99| Manufacturer | OXVA |
|---|---|
| Hardware Brand | Xlim Pro 3 |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Leakproof |
| Min Wattage | 5W |
| Max Wattage | 30W |
| Hardware Type | Pod Kit |
| Vape Kit Type | Starter Kit |
| 1500mAh | |
| Colour | Race Red |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Type | Integrated |
Oxva Xlim Pro 3 Pod Kit Sky Blue
£24.99| Manufacturer | OXVA |
|---|---|
| Hardware Brand | Xlim Pro 3 |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Leakproof |
| Min Wattage | 5W |
| Max Wattage | 30W |
| Hardware Type | Pod Kit |
| Vape Kit Type | Starter Kit |
| 1500mAh | |
| Colour | Sky Blue |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Type | Integrated |