MTL
Showing 61–80 of 762 results
Search all products
Manufacturer
Coil Resistance
Coil Type
Battery Type
- External 23
- Integrated 299
Battery Capacity
Nicotine Strength
- 20mg 35
Max Wattage
Filter by price
Defender 10k Pod Watermelon Ice
£5.99| Manufacturer | Defender |
|---|---|
| Hardware Brand | Defender F1 10K |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 12ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Defender |
| Puff Count | 10000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Watermelon Ice |
| Pack Size | Single |
Dojo Blast 10k Device Banana Ice
£7.99| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Dojo Blast 10k |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 8ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Vaporesso |
| Puff Count | 10000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| 1000mAh | |
| Pack Size | Single |
| Variation | Banana Ice |
Dojo Blast 10k Device Black Grape
£7.99| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Dojo Blast 10k |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Vaporesso |
| Puff Count | 10000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Black Grape |
| 1000mAh | |
| Pack Size | Single |
Dojo Blast 10k Device Blue Razz Lemonade
£7.99| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Dojo Blast 10k |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Vaporesso |
| Puff Count | 10000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Blue Razz lemonade |
| 1000mAh | |
| Pack Size | Single |
Dojo Blast 10k Device Blue Sour Raspberry
Rated 5.00 out of 5
(1)
| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Dojo Blast 10k |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Vaporesso |
| Puff Count | 10000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Blue Sour Raspberry |
| 1000mAh | |
| Pack Size | Single |
Dojo Blast 10k Device Cool Menthol
£7.99| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Dojo Blast 10k |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Vaporesso |
| Puff Count | 10000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Cool Menthol |
| 1000mAh | |
| Pack Size | Single |
Dojo Blast 10k Device Fizzy Cherry
£7.99| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Dojo Blast 10k |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Vaporesso |
| Puff Count | 10000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Fizzy Cherry |
| 1000mAh | |
| Pack Size | Single |
Dojo Blast 10k Device Juicy Peach
£7.99| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Dojo Blast 10k |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Vaporesso |
| Puff Count | 10000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Juicy Peach |
| 1000mAh | |
| Pack Size | Single |
Dojo Blast 10k Device Kiwi Passion Fruit Guava
£7.99| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Dojo Blast 10k |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Vaporesso |
| Puff Count | 10000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Kiwi Passion Fruit Guava |
| 1000mAh | |
| Pack Size | Single |
Dojo Blast 10k Device Lemon Lime
£7.99| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Dojo Blast 10k |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Vaporesso |
| Puff Count | 10000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Lemon Lime |
| 1000mAh | |
| Pack Size | Single |
Dojo Blast 10k Device Lime Pomegranate
£7.99| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Dojo Blast 10k |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 8ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Vaporesso |
| Puff Count | 10000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| 1000mAh | |
| Pack Size | Single |
| Variation | Lime Pomegranate |
Dojo Blast 10k Device Lychee Ice
£7.99| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Dojo Blast 10k |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 8ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Vaporesso |
| Puff Count | 10000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| 1000mAh | |
| Pack Size | Single |
| Variation | Lychee Ice |
Dojo Blast 10k Device Pineapple Ice
£7.99| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Dojo Blast 10k |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Vaporesso |
| Puff Count | 10000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Pineapple Ice |
| 1000mAh | |
| Pack Size | Single |
Dojo Blast 10k Device Sour Berry
£7.99| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Dojo Blast 10k |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 8ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Vaporesso |
| Puff Count | 10000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| 1000mAh | |
| Pack Size | Single |
| Variation | Sour Berry |
Dojo Blast 10k Device Sour Peach Gummy
£7.99| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Dojo Blast 10k |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 8ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Vaporesso |
| Puff Count | 10000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| 1000mAh | |
| Pack Size | Single |
| Variation | Sour Peach Gummy |
Dojo Blast 10k Device Straw-Raspberry Cherry Ice
£7.99| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Dojo Blast 10k |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Vaporesso |
| Puff Count | 10000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Straw-Raspberry Cherry Ice |
| 1000mAh | |
| Pack Size | Single |
Dojo Blast 10k Device Strawberry Ice
£7.99| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Dojo Blast 10k |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 8ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Vaporesso |
| Puff Count | 10000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| 1000mAh | |
| Pack Size | Single |
| Variation | Strawberry Ice |
Dojo Blast 10k Device Watermelon Ice
£7.99| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Dojo Blast 10k |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Vaporesso |
| Puff Count | 10000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Watermelon Ice |
| 1000mAh | |
| Pack Size | Single |
Dojo Blast 10k Refill Banana Ice
£4.99| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Dojo Blast 10k |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 8ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Vaporesso |
| Puff Count | 10000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Pack Size | Single |
| Variation | Banana Ice |
Dojo Blast 10k Refill Black Grape
£4.99| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Dojo Blast 10k |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Vaporesso |
| Puff Count | 10000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Black Grape |
| Pack Size | Single |