3.37
Smok Nord 4 80W Kit Fluid Black Grey
Original price was: £29.99.£16.99Current price is: £16.99.| Weight | 0.115 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2.5 × 3.37 × 10.5 cm |
| Manufacturer | Smok |
| Hardware Brand | Nord 4 |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL, MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Side Filling |
| 2000mAh | |
| Battery Type | Integrated |
| Charging Type | USB Type-C |
| Pod Coil Type | Mesh |
| Max Wattage | 80W |
| Min Wattage | 5W |
| Coil Resistance | 0.16ohm, 0.4ohm |
| Height | 10.5 |
| Weight | 0.115 |
| length | 2.5 |
| Width | 3.37 |
| Hardware Type | Kit |
| Vape Kit Type | Vape Pod Kit |
| Colour | Fluid Black Grey |
Smok Nord 4 80W Kit Red Grey Armor
Original price was: £29.99.£16.99Current price is: £16.99.| Weight | 0.115 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2.5 × 3.37 × 10.5 cm |
| Manufacturer | Smok |
| Hardware Brand | Nord 4 |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL, MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Side Filling |
| 2000mAh | |
| Battery Type | Integrated |
| Charging Type | USB Type-C |
| Pod Coil Type | Mesh |
| Max Wattage | 80W |
| Min Wattage | 5W |
| Coil Resistance | 0.16ohm, 0.4ohm |
| Height | 10.5 |
| Weight | 0.115 |
| length | 2.5 |
| Width | 3.37 |
| Hardware Type | Kit |
| Vape Kit Type | Vape Pod Kit |
| Colour | Red Grey Armour |
Smok Nord 4 80W Kit White Armor
Original price was: £29.99.£16.99Current price is: £16.99.| Weight | 0.115 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2.5 × 3.37 × 10.5 cm |
| Manufacturer | Smok |
| Hardware Brand | Nord 4 |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | DTL, MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Side Filling |
| 2000mAh | |
| Battery Type | Integrated |
| Charging Type | USB Type-C |
| Pod Coil Type | Mesh |
| Max Wattage | 80W |
| Min Wattage | 5W |
| Coil Resistance | 0.16ohm, 0.4ohm |
| Height | 10.5 |
| Weight | 0.115 |
| length | 2.5 |
| Width | 3.37 |
| Hardware Type | Kit |
| Vape Kit Type | Vape Pod Kit |
| Colour | White Armor |