Search all products
Coil Resistance
Battery Type
- External 4
- Integrated 102
Battery Capacity
Max Wattage
Filter by price
Dojo Blast 10k Refill Blue Sour Raspberry
Rated 5.00 out of 5
(1)
| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Dojo Blast 10k |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Vaporesso |
| Puff Count | 10000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Blue Sour Raspberry |
| Pack Size | Single |
Dojo Blast 10k Refill Cool Menthol
£4.99| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Dojo Blast 10k |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Vaporesso |
| Puff Count | 10000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Cool Menthol |
| Pack Size | Single |
Dojo Blast 10k Refill Fizzy Cherry
£4.99| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Dojo Blast 10k |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Vaporesso |
| Puff Count | 10000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Fizzy Cherry |
| Pack Size | Single |
Dojo Blast 10k Refill Juicy Peach
£4.99| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Dojo Blast 10k |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Vaporesso |
| Puff Count | 10000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Juicy Peach |
| Pack Size | Single |
Dojo Blast 10k Refill Kiwi Passion Fruit Guava
£4.99| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Dojo Blast 10k |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Vaporesso |
| Puff Count | 10000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Kiwi Passion Fruit Guava |
| Pack Size | Single |
Dojo Blast 10k Refill Lemon Lime
£4.99| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Dojo Blast 10k |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Vaporesso |
| Puff Count | 10000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Lemon Lime |
| Pack Size | Single |
Dojo Blast 10k Refill Lime Pomegranate
£4.99| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Dojo Blast 10k |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 8ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Vaporesso |
| Puff Count | 10000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Pack Size | Single |
| Variation | Lime Pomegranate |
Dojo Blast 10k Refill Lychee Ice
£4.99| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Dojo Blast 10k |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 8ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Vaporesso |
| Puff Count | 10000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Pack Size | Single |
| Variation | Lychee Ice |
Dojo Blast 10k Refill Pineapple Ice
£4.99| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Dojo Blast 10k |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Vaporesso |
| Puff Count | 10000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Pineapple Ice |
| Pack Size | Single |
Dojo Blast 10k Refill Sour Berry
£4.99| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Dojo Blast 10k |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 8ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Vaporesso |
| Puff Count | 10000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Pack Size | Single |
| Variation | Sour Berry |
Dojo Blast 10k Refill Sour Peach Gummy
£4.99| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Dojo Blast 10k |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 8ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Vaporesso |
| Puff Count | 10000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Pack Size | Single |
| Variation | Sour Peach Gummy |
Dojo Blast 10k Refill Straw-Raspberry Cherry Ice
£4.99| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Dojo Blast 10k |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Vaporesso |
| Puff Count | 10000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Straw-Raspberry Cherry Ice |
| Pack Size | Single |
Dojo Blast 10k Refill Strawberry Ice
£4.99| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Dojo Blast 10k |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 8ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Vaporesso |
| Puff Count | 10000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Pack Size | Single |
| Variation | Strawberry Ice |
Dojo Blast 10k Refill Watermelon Ice
£4.99| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Dojo Blast 10k |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Disposable Brand | Vaporesso |
| Puff Count | 10000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Watermelon Ice |
| Pack Size | Single |
Dojo Blast 30K Pro Device Blueberry Edition
£9.99| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Dojo Blast 30k |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 10ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Puff Count | 30000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Blueberry Sour Raspberry / Bluberry |
| 1200mAh | |
| Pack Size | Single |
Dojo Blast 30K Pro Device Cherry Edition
£9.99| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Dojo Blast 30k |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 10ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Puff Count | 30000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Fizzy Cherry / Straw-Raspberry Cherry Ice |
| 1200mAh | |
| Pack Size | Single |
Dojo Blast 30K Pro Device Lemon Edition
£9.99| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Dojo Blast 30k |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 10ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Puff Count | 30000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Lemon Lime / Lemon Sherbet |
| 1200mAh | |
| Pack Size | Single |
Dojo Blast 30K Pro Device Pineapple Edition
£9.99| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Dojo Blast 30k |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 10ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Puff Count | 30000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Pineapple Ice / Pineapple Peach Mango |
| 1200mAh | |
| Pack Size | Single |
Dojo Blast 30K Pro Device Strawberry Edition
£9.99| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Dojo Blast 30k |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL |
| Tank Capacity | 10ml |
| Pod Nic Strength | 20mg |
| Puff Count | 30000 |
| Hardware Type | Big Bars |
| Variation | Strawberry Ice / Straw-Raspberry Cherry Ice |
| 1200mAh | |
| Pack Size | Single |
Vapoesso XROS Pro 2 Kit Glittering Silver
£24.99| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | XROS Pro |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Min Wattage | 5W |
| Max Wattage | 30W |
| Hardware Type | Pod Kit |
| Vape Kit Type | Starter Kit |
| 2000mAh | |
| Colour | Glittering Silver |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Type | Integrated |