Showing 701–720 of 762 results
| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Xros 5 |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Top Fill System |
| Min Wattage | 15W |
| Max Wattage | 30W |
| Coil Resistance | 0.6ohm, 0.8ohm |
| Hardware Type | Pod Kit |
| Vape Kit Type | Starter Kit |
| 1500mAh | |
| Colour | Cosmic Black |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Type | Integrated |
| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Xros 5 |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Top Fill System |
| Min Wattage | 15W |
| Max Wattage | 30W |
| Coil Resistance | 0.6ohm, 0.8ohm |
| Hardware Type | Pod Kit |
| Vape Kit Type | Starter Kit |
| 1500mAh | |
| Colour | Grey Silk |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Type | Integrated |
| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Xros 5 |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Top Fill System |
| Min Wattage | 15W |
| Max Wattage | 30W |
| Coil Resistance | 0.6ohm, 0.8ohm |
| Hardware Type | Pod Kit |
| Vape Kit Type | Starter Kit |
| 1500mAh | |
| Colour | Jade Green |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Type | Integrated |
| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Xros 5 |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Top Fill System |
| Min Wattage | 15W |
| Max Wattage | 30W |
| Coil Resistance | 0.6ohm, 0.8ohm |
| Hardware Type | Pod Kit |
| Vape Kit Type | Starter Kit |
| 1500mAh | |
| Colour | Lavender Purple |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Type | Integrated |
| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Xros 5 |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Top Fill System |
| Min Wattage | 15W |
| Max Wattage | 30W |
| Coil Resistance | 0.6ohm, 0.8ohm |
| Hardware Type | Pod Kit |
| Vape Kit Type | Starter Kit |
| 1500mAh | |
| Colour | Opal Pink |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Type | Integrated |
| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Xros 5 |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Top Fill System |
| Min Wattage | 15W |
| Max Wattage | 30W |
| Coil Resistance | 0.6ohm, 0.8ohm |
| Hardware Type | Pod Kit |
| Vape Kit Type | Starter Kit |
| 1500mAh | |
| Colour | Opal White |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Type | Integrated |
| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Xros 5 |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Top Fill System |
| Min Wattage | 15W |
| Max Wattage | 30W |
| Coil Resistance | 0.6ohm, 0.8ohm |
| Hardware Type | Pod Kit |
| Vape Kit Type | Starter Kit |
| 1500mAh | |
| Colour | Violet Silk |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Type | Integrated |
| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Xros 5 |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Top Fill System |
| Min Wattage | 15W |
| Max Wattage | 30W |
| Coil Resistance | 0.6ohm, 0.8ohm |
| Hardware Type | Pod Kit |
| Vape Kit Type | Starter Kit, Vape Pod Kit |
| 1500mAh | |
| Colour | Black |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Type | Integrated |
| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Xros 5 |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Top Fill System |
| Min Wattage | 15W |
| Max Wattage | 30W |
| Coil Resistance | 0.6ohm, 0.8ohm |
| Hardware Type | Pod Kit |
| Vape Kit Type | Starter Kit, Vape Pod Kit |
| 1500mAh | |
| Colour | Carbon Black |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Type | Integrated |
| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Xros 5 |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Top Fill System |
| Min Wattage | 15W |
| Max Wattage | 30W |
| Coil Resistance | 0.6ohm, 0.8ohm |
| Hardware Type | Pod Kit |
| Vape Kit Type | Starter Kit, Vape Pod Kit |
| 1500mAh | |
| Colour | Flowing Blue |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Type | Integrated |
| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Xros 5 |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Top Fill System |
| Min Wattage | 15W |
| Max Wattage | 30W |
| Coil Resistance | 0.6ohm, 0.8ohm |
| Hardware Type | Pod Kit |
| Vape Kit Type | Starter Kit, Vape Pod Kit |
| 1500mAh | |
| Colour | Flowing Green |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Type | Integrated |
| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Xros 5 |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Top Fill System |
| Min Wattage | 15W |
| Max Wattage | 30W |
| Coil Resistance | 0.6ohm, 0.8ohm |
| Hardware Type | Pod Kit |
| Vape Kit Type | Starter Kit, Vape Pod Kit |
| 1500mAh | |
| Colour | Flowing Pink |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Type | Integrated |
| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Xros 5 |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Top Fill System |
| Min Wattage | 15W |
| Max Wattage | 30W |
| Coil Resistance | 0.6ohm, 0.8ohm |
| Hardware Type | Pod Kit |
| Vape Kit Type | Starter Kit, Vape Pod Kit |
| 1500mAh | |
| Colour | Pastel Crystal |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Type | Integrated |
| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Xros 5 |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Top Fill System |
| Min Wattage | 15W |
| Max Wattage | 30W |
| Coil Resistance | 0.6ohm, 0.8ohm |
| Hardware Type | Pod Kit |
| Vape Kit Type | Starter Kit, Vape Pod Kit |
| 1500mAh | |
| Colour | Purple |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Type | Integrated |
| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Xros 5 |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Top Fill System |
| Min Wattage | 15W |
| Max Wattage | 30W |
| Coil Resistance | 0.6ohm, 0.8ohm |
| Hardware Type | Pod Kit |
| Vape Kit Type | Starter Kit, Vape Pod Kit |
| 1500mAh | |
| Colour | Rose Red |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Type | Integrated |
| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Xros 5 |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Top Fill System |
| Min Wattage | 15W |
| Max Wattage | 30W |
| Coil Resistance | 0.6ohm, 0.8ohm |
| Hardware Type | Pod Kit |
| Vape Kit Type | Starter Kit, Vape Pod Kit |
| 1500mAh | |
| Colour | Sky Blue |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Type | Integrated |
| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | Xros 5 |
| Coil Type | Mesh |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Tank Capacity | 2ml |
| Tank Features | Adjustable Airflow, Top Fill System |
| Min Wattage | 15W |
| Max Wattage | 30W |
| Coil Resistance | 0.6ohm, 0.8ohm |
| Hardware Type | Pod Kit |
| Vape Kit Type | Starter Kit, Vape Pod Kit |
| 1500mAh | |
| Colour | Titanium Silver |
| Charging Type | USB Type-C |
| Battery Type | Integrated |
| Manufacturer | Vaporesso |
|---|---|
| Hardware Brand | XROS |
| Vaping StyleThe different vaping methods of how you inhale the vapour. | MTL, RDTL |
| Pod Coil Type | Mesh |
| Coil Resistance | 0.8ohm |
| Pack Size | 4 Pack |
| Hardware Type | Coils |
| Variation | Corex 2.0 0.8Ohm |
No account yet?
Create an AccountIn order to access our website, we ask that you confirm you are at least 18 years old. Your compliance ensures a safe and appropriate browsing experience. Thank you for your understanding and cooperation.
Your access is restricted because you have stated you are not of the correct age to view our products or services.